MO muziejaus atidarymas | Spalio 18-21

MO muziejus startuos su keturių dienų renginių MOratonu, tad visi norintys ras laiko apsilankyti ir švęsti kartu!

Spalio 18-21 dienomis MO erdvėse vietą ras įvairios meno sritys bei dar įvairesni lankytojai. Kiekvienas norintis būti kartu – per MO interneto svetainę galės registruotis ir susigeneruoti individualios programos bilietą. Jį sudarys pirmosios parodos „Visas menas – apie mus“ lankymas bei du pasirinkti renginiai.

Pilna renginių programa ir registracija su bilietų pardavimu bus paskelbta spalio pradžioje, bet jau dabar pasižymėk, kad dalyvausi, ir sužinok pirmas, ką MO tau paruošė pirmam susitikimui!

Renginys – čia!

***
Kaip galima bus dalyvauti MOratone?

Kiekvienas, norintis apsilankyti MO muziejuje spalio 18-21 dienomis, per MO muziejaus interneto svetainę turės registruotis ir pasirinkti parodos lankymo laiką bei iki dviejų renginių bet kuriomis atidarymo dienomis. Tokiu būdu kiekvienas lankytojas įsigis bilietą su savo paties susidaryta atidarymo programa.

MOdernistams – MO muziejaus rėmėjams ir kūrėjams – bus dovanojamas išankstinis apsilankymas muziejuje iki jo atidarymo bei vienas nemokamas bilietas į atidarymą, su kuriuo taip pat reikės registruotis į parodą bei du pasirinktus renginius.

Bilietai į MOratoną bus parduodami tik internetu.
Apsilankyti bus galima išimtinai tuo laiku ir tuose renginiuose, į kuriuos yra užsiregistruota. Išankstinė registracija bus vykdoma tam, kad visi kiek įmanoma jaustųsi patogiai ir džiugiai.