Moksleivi, registruokis į „Sniego gniūžtės“ stovyklą „Mitai ir legendos“

Kovo 20-22 dienomis kviečiame į „Sniego gniūžtės“ stovyklą „Mitai ir legendos“ 14-19 metų moksleiviams, kur kartu atskleisime šio žemyno paslaptis. Ar tiesa, kad V.Kudirkos aikštę globojantis baltas angelas – tai eiklusis Hermis? Ar tikrai saulei tekant prie karaliaus Mindaugo tilto galima pamatyti atplaukusią Užupio undinę? Kviečiame patiems patirti tai, kas aprašyta tik seniausiuose pasaulio raštuose.

„Sniego gniūžtė“ – tai trijų dienų stovykla, paremta neformaliuoju ugdymu ir principu „jaunimas – jaunimui“. . Mums numatyti interaktyvūs užsiėmimai, olimpiados, viktorinos, seminarai ir įdomūs pokalbiai, kurių metu lavinsime kūrybiškumą, bendravimo ir lyderystės įgūdžius. Bei, žinoma, kartu linksmai praleisime savaitgalį!

Stovykla vyks Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje {žemėlapyje – http://goo.gl/Vfo56y}. Susitinkame jau kovo 20 d. 17 val. Drauge sukursime pačią įsimintiniausią mitologinę kelionę. Iki susitikimo!

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ.
Registruotis šioje formoje – http://goo.gl/forms/aOr8FoIPUE. Vietų skaičius ribotas.

Svarbiausia, atsinešk miegmaišį, šiltą ir patogią aprangą bei gerą nuotaiką.

Auka už maistą – 10 Eur.
Socialiai remtiniems vaikams stovykla nemokama.

Svarbu! Stovyklos metu alkoholio, tabako, energetinių gėrimų ir kitų kenksmingų medžiagų vartojimas griežtai draudžiamas.

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/667766936667244
El. paštu: [email protected]
Telefonu: +370 630 99 361
o taip pat – ask.fm/LKJBSZingsnisVilniausSkyrius

Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“ informacija