Mokymai „Kaip įrodyti, kad darbas su jaunimu – prioritetinė sritis?“

Žiburio Fondas 2019 m. sausio 21 d. kviečia į nemokamus mokymus, skirtus jaunimo darbuotojams, kitiems su jaunimu dirbantiems specialistams, jaunimo/su jaunimu dirbančių organizacijų atstovams, kt. jaunimo srityje dirbantiems specialistams – „Kaip įrodyti, kad darbas su jaunimu – prioritetinė sritis?“.

Mokymai nemokami, juos ves lektorius Rasmuss Geks (Latvija), anglų kalba.

Planuojant darbą su jaunimu, darbo su jaunimu ir jaunimo politikos veiksmų planą, užtikrinant tinkamą dėmesį jaunimo klausimams, aktualiems jaunimo gerovės iššūkiams, svarbu gebėti tinkamai parinkti ir pateikti svarius argumentus, kodėl ši sritis turi būti laikoma prioritetinė, kodėl jai turi būti skirtas atitinkamas dėmesys. Taip pat, naudingas gebėjimas tinkamai analizuoti ir parinkti geriausius argumentus, panaudoti turimą informaciją, tyrimų ar kitus duomenis argumentams pagrįsti, gebėti kurti ir palaikyti sėkmingą komunikaciją su sprendimų priėmėjais.

Mokymų metu mokysimės būtent to – kaip tinkamai įrodyti ir pagrįsti, kad darbas su jaunimuir jaunimo gerovės klausimai yra prioritetinė sritis, kaip argumentuoti šios srities svarbą.

Mokymų trukmė – 6 val.

Kur ir kada vyks mokymai?
_______________________________________
Renginio laikas: 2019 m. sausio 21 d., 10:00 – 16:00
Renginio vieta: Viešbutis Best Western Vilnius | Konstitucijos pr. 14, Vilnius (Viešbutyje į renginį bus nuorodos).

Mokymai vyks anglų kalba (be vertimo).

Visiems dalyviams bus išduodami dalyvavimo renginyje pažymėjimai.
_______________________________________
Pagrindinis mokymų siekis – padėti dalyviams įgyti įgūdžių, kurie leistų išmokti tinkamai atstovauti jaunimo reikalams, siekiant užtikrinti, kad jaunų žmonių gerovės klausimai būtų laikomi prioritetu ir šiai sričiai būtų skiriamas tinkamas dėmesys.

Mokymai apims tiek teorinius, tiek praktinius užsiėmimus:

x  kaip tinkamai parinkti ir modeliuoti argumentus, kaip tinkamai juos pateikti, siekiant
parodyti, kuo darbas su jaunimu ir jaunimo gerovės klausimai yra svarbūs, kodėl tam turi
būti skiriamas tinkamas dėmesys;

x kaip naudoti turimus duomenis ir argumentus sėkmingai komunikacijai; kaip sudėlioti iš
tikrųjų paveikius ir aiškius argumentus;

x kaip parengti įrodymais grįstą informaciją, susijusią su darbu su jaunimu, kitais klausimais
jaunimo srityje;

x  kaip tinkamai komunikuoti svarbią informaciją ir kaip tinkamai priimti bei atsakyti į kitų
argumentus.

Išsami mokymų darbotvarkė:

9:45-10:00 Registracija
10:00-11:15 Argumentų modeliavimas / parinkimas / dėliojimas
11:15-11:30 Kavos pertraukėlė
11:30-12:45 Efektyvi komunikacija ir svarūs argumentai
12:45-13:30 Pietų pertrauka
13:30-14:45 Empiriniai įrodymai ir klaidingi argumentai
14:45-15:00 Kavos pertraukėlė
15:00-16:00 Kitų pokalbio / debatų / derybų dalyvių argumentų vertinimas ir atsakas į juos.

Kokios išlaidos padengiamos dalyviams?
_______________________________________
Dalyvavimas mokymuose – nemokamas. Taip pat, mokymų dalyviams yra išduodamas
pažymėjimas už dalyvavimą mokymuose; apmokamos kavos pertraukėlės ir pietūs. Mokymų dalyviai turi patys apmokėti savo kelionę iki/iš mokymų vietos. Automobilių stovėjimo aikštelė šalia viešbučio taip pat mokama. Valandos parkavimo kaina – 2 EUR, dienos kaina – 10 EUR.

Kas bus mokymų lektorius?
_______________________________________
Mokymų lektorius – Rasmuss Geks (Latvija). Rasmuss daugiausia veda mokymus, susijusius su argumentacija ir kritinio mąstymo įgūdžių ugdymu. Jis turi didelę patirtį, susijusią su tarptautiniais debatais ir seminarų bei mokymų vedimu. Dar studijų Stokholmo ekonomikos mokykloje Rygoje metu, Rasmuss aktyviai dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose debatų
konkursuose, ir net buvo patekęs į Oksfordo universiteto debatų finalą 2014 metais ir Kembridžo universiteto debatų finalą 2015 metais. Nuo to laiko, Rasmuss pradėjo aktyviai mokyti ir kitus argumentacijos bei kritinio mąstymo. Jis pravedė daugiau nei 100 seminarų studentams, mokytojams, įmonių vadovams, įvairių sričių specialistams. Rasmuss dirbo kaip kviestinis lektorius Rygos aukštojoje teisės mokykloje ir „RISEBA“ verslo, meno ir technologijų universitete. Nuo 2018 m. Rasmuss dirba profesionaliu lektoriumi TRIVIUMS organizacijoje. Taip pat, Rasmuss aktyviai dalyvauja įvairiuose švietimo ir debatų kultūros plėtros projektuose, teisėjauja tarptautiniuose debatų konkursuose, prisideda prie tarptautinių mokslinių tyrimų politikos, migracijos ir integracijos srityse.

_______________________________________
Registruotis kviečiame iki 2019 m. sausio 19 d. 12 val. Susirinkus pilnai dalyvių grupei, organizatoriai pasilieka teisę registraciją stabdyti anksčiau nurodyto laiko.

Registracijos formą rasite čia: https://goo.gl/forms/CvxOb0xNDKhsngZC2

Papildomą informaciją galite gauti el. p. info@ziburio-fondas.lt arba tel. +370 675 43 289 (kontaktinis asmuo – Dovilė).