Mokymai: Pirmieji žingsniai vystant nevyriausybinę organizaciją

Ar turėjai kada nors tą keistai nuostabų norą pakeisti pasaulį? 🚀
O gal ir dabar turi socialinio projekto ar net visos ilgalaikės programos idėją, kurios dar neturėjai progos įgyvendinti? 🤔 O, galbūt, netgi pamąstai apie Asociacijos arba VŠĮ steigimą, siekiant turėti galimybę gauti finansavimą ir įgauti statusą bei pripažinimą visuomenėje? 👨‍💻💡

Žalianamis pristato dar vieną jaunimo palaikymo programą „KARTU DAUGIAU“. Jos tikslas – palaikyti jaunuolius ir jų grupes, siekiančias pokyčio visuomenėje ir trokštančius įgyvendinti šiuos pokyčius realiuose veiksmuose, projektuose, programose ir kitokio pobūdžio iniciatyvose. Taip pat jos tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp skirtingų iniciatyvinių grupių.

Tavęs ir Tavo komandos lauks reguliarūs mokymai, kurių metu keletas jaunimo grupių kartu nagrinės nevyriausybinio sektoriaus subtilybes ir išvien mokysis NVO sektoriaus žaidimo taisyklių (programos strategijos, finansavimo pritraukimo, komunikacijos, komandos formavimo, resursų valdymo ir t.t.).
Svarbiausias šios programos tikslas – sistemingas, palaipsniškas ir nuoseklus jaunimo iniciatyvinių grupių palydėjimas į sėkmingą tikslų ir programų įgyvendinimą, finansinio pagrindo sukūrimą ir darnios komandos suformavimą bei sustiprinimą.

Kviečiame dalyvauti renginyje „Pirmieji žingsniai vystant nevyriausybinę organizaciją“ šį šeštadienį (09 29) nuo 14 valandos (Žalianamyje, Antakalnio g. 84A, Vilnius).

Susitikimo metu gilinsimės į nevyriausybinės organizacijos sėkmingos veiklos pirmuosius žingsnius: steigimo, organizacijos strategijos, finansavimo (privačios paramos gavimo), veiklų plano ir komandos formavimo klausimus. Renginys skirtas tiems, kurie jau turi  aiškią projekto/programos idėją, kurią nori vystyti, o taip pat ir tiems, kurie tiesiog domisi NVO sritimi, yra pradiniame etape.

🙈 Visiškai nesvarbu, ar esi vienas, ar turi didelę bendraminčių komandą – šis projektas skirtas padėti Tau įgyvendinti Tavo socialinių (visuomeninių, pilietinių) iniciatyvų idėjas.
😅 Ir pakeisti pasaulį.

Dalyvius kviečiame papildomai užpildyti ir šią anketą, siekiant geriau susipažinti su jūsų poreikiais:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJl8uQbhokBD_hyfPITgfD6jOjrbqOe9JET7S6aF_ZPS8g_A/viewform