Nauja socialinė akcija merginoms suteiks didesnio pasitikėjimo savimi

Neretai merginai paauglystėje atrodo, kad jos stiprybė – nenusileisti savo elgesiu vaikinams. Ir ne tiems, kurie puoselėja tikrąjį vyriškumą, bet tiems, kas demonstruoja savo brutalumą riebiais žodeliais, surūkytomis cigaretėmis, išgertu alkoholiu, suvartotais narkotikais.
„Socialinė akcija „PROTAS, GROŽIS, SVEIKATA – MŪSŲ ATEITIES PRADŽIA“ merginoms suteiks didesnio pasitikėjimo savimi. Akcijos dalyvių laukia dar daug puikių renginių. Jos treniruosis su Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėjomis, gamins maistą indiškų patiekalų restorane „Sue‘s Indian Raja“, susitiks su stipriausiu visų laikų žmogumi Žydrūnu Savicku, Dakaro ralio lenktynininku Benediktu Vanagu, pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionu Justinu Kinderiu, Seimo nariu, tituluočiausiu šalies automobilių sportininku, antikvarinių mašinų savininku, Seimo nariu Stasiu Brundza.
„Ir mūsų centrą lanko nemažai rūkančių, išgėrinėjančių merginų. Kilo mintis surengti akciją, kurioje galėtų dalyvauti tik tos, kurios nerūko, nesisvaigina, – apie Vilniaus atvirame jaunimo centre „Mes patys“ surengtą socialinę akciją pasakoja centro vadovė Tatjana Černiavskienė. – Akcija prasidėjo vasario pabaigoje ir tęsis iki spalio mėnesio. Jau dabar pastebiu, kad ir kitų centrą lankančių merginų elgesys ryškiai keičiasi. Daugelis stengiasi kažką gero centre padaryti. Galvoju, kad vienai merginai, kuri sugebės mesti rūkyti, padovanosime galimybę dalyvauti akcijoje.“
Akcijos tikslas: atkreipti dėmesį, kokią žalą visuomenei daro rūkymas, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimas, bei paskatinti jaunas merginas atsisakyti šių žalingų įpročių ne tik savo, bet ir artimiausių žmonių ir būsimų vaikų labui.
Daugiau informacijos:
Vilniaus Atviro jaunimo centro“MES PATYS” vadovė Tatjana Černiavskienė
Tel.:+370 61490780