Nepraleisk unikalios galimybės tapti „Misija Sibiras’15“ projekto dalimi

Kasmet šimtai jaunų žmonių išreiškia norą būti „Misija Sibiras’15“ projekto dalimi, o šiemet – ypatinga ekspedicija, projekto dešimtmetis, tad jei kada svajojai tapti projekto dalyviu, net nedvejodamas pildyk dalyvio anketą!

Visiems, vienijamiems stipraus pilietiškumo jausmo ir noro keisti – štai, kam skirtas šis projektas, tiek metų vis augantis ir nenumaldomai plečiantis patriotišką bendruomenę. Pildyk registracijos anketą iki 2015 m. gegužės 8 d. ir prisijunk prie „Misija Sibiras’15“.

Pasak projektą įgyvendinančio labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ direktoriaus Igno Rusilo, dešimt metų jaunimo projektui yra išties ilgas laikotarpis, įrodantis, kad Lietuvoje yra be galo daug jaunų pilietiškų žmonių, kuriems rūpi mūsų tautos istorija: „Projektas yra unikalus, suteikiantis galimybę prisiliesti prie praeities, pajausti ir dalintis ja, motyvuojantis drąsiai eiti pirmyn išmokus praeities pamokas, gerbiant ir didžiuojantis tautiečiais. Tai yra neabejotinai mūsų visų misija, tad kviečiu priimti iššūkį, užsimesti kuprinę ant pečių ir leistis į savo šalies, kartu ir savęs, pažinimo kelionę.“

Daugiau informacijos gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Misija Sibiras.