Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija kviečia savanoriauti

PROJEKTO „JAUNIMO SAVANORIŠKA TARNYBA“ GALIMYBIŲ PRISTATYMAS VILNIUJE

Savanoriauti kviečia Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA)

Rugpjūčio 21 d. (penktadienį) 12 val. Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo informaciniame centre ( Konstitucijos pr. 3, pirmąjame aukšte) vyks Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekto „Jaunimo savanoriška tarnyba“ galimybių pristatymas jaunimui ir regiono organizacijoms. Tai projektas, kuriuo skatinami Lietuvos nedirbantys ir nesimokantys jaunuoliai (iki 29 metų amžiaus) savanoriauti ne pelno siekiančiose organizacijose ir įgauti reikalingos patirties, o jiems iš projekto lėšų kompensuojamos kelionės, apgyvendinimo, maitinimo ir pan. išlaidos.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija savanorystės projekte sėkmingai sudalyvavusius ir atranką praėjusius jaunuolius įdarbins asociacijos vykdomose projektinėse veiklose.

Registracija į pristatymą vykdoma iki rugpjūčio 20 d. 18 val. ; telefonu 8 641 11 641 arba el.paštu info@dzukijossavanoriai.lt

Renginį organizuoja „VšĮ „Tėviškės namai“ Savanorių centras kartu su Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo informacijos centru.