Pažink pasaulį su YFU // nuo Kalėdų nepabėgsi

YFU Lietuva kartu su Knygynų tinklas VAGA kviečia prisijaukinti pasaulį, keliaujant kartu su gyvų pasakojimų ciklu „Pažink pasaulį su YFU“.

YFU mainų moksleiviai, kurie praleido metus įvairiose pasaulio šalyse gyvendami vietinėse šeimose ir besimokydami vietinėse mokyklose dalinsis istorijomis ir nutikimais iš savo mainų metų.

Gruodžio susitikimų tema – gražiausių metų švenčių šurmulys pasaulyje! Ar kada pagalvojote, kad Čilėje Kalėdos būna vasarą? O ar žinote, kas nutiks, jei Danijoje Kūčių vakarą, valgydami ryžių pudingą, atrasite migdolą? Apie šias ir kitas šventines įdomybes gruodžio 5 d. papasakos buvusios mainų moksleivės Akvilė ir Dagne, Čilėje ir Danijoje praleidusios metus, gyvenusios vietinėse šeimose ir pažinusios šias šalis ir jų tradicijas.

O gruodžio 19 d. žiemos švenčių tradicijos ateis iš Prancūzijos (Ula) Vokietijos (Juozas) ir Brazilijos (Elzė)! Ar žinote, kokius Advento kalendorius gamina Vokietijoje? Ar girdėjote, kad Prancūzijos pietuose Kūčioms ruošiama ne 12 patiekalų, o 13 desertų? O ar žinote, kodėl Brazilijoje per Naujus Metus reikia peršokti per 7 bangas?

Su karštu kavos/arbatos puodeliu susitikime knygyne DRAUGYSTĖ (Gedimino pr. 4 Vilnius).

Susitikimai nemokami, jų metu bus fotografuojama.

Renginiai facebook: https://www.facebook.com/events/744128945960410/?active_tab=about