Praktiniai tęstiniai kursai | Geros savijautos principai: kaip patirti mažiau nerimo ir įtampos?

Svarbiausioji laimės ir sėkmės prielaida yra gebėjimas įveikti kasdienį stresą. Svarbiausias mūsų pastangų tikslas turėtų būti dvasios ramybė. Gebėjimas pasiekti ir išlaikyti dvasinę ramybę yra asmenybės brandos matas. Jei patiriame įtampą, stokojame energijos ir optimizmo mes negalime džiaugtis kitais dalykais gyvenime (pasiekimais karjeroje, santykiais su artimaisiais ir t.t.).

Kai svarbiausias gyvenimo tikslas yra vidinė ramybė ir visi kiti gyvenimo tikslai dera su šiuo tikslu – būname laimingi ir mus lydi asmeninė sėkmė.

Pirmas iš didžiausių streso šaltinių yra nerimas. Daugelis iš mūsų kasdien nerimaujame praktiškai dėl visko. Bet kokios kilmės nerimas linkęs nualinti organizmą ir žmogus tampa lengvai pažeidžiamas ligoms bei kitoms negandoms. Jeigu norime pradėti gyventi laimingai, džiugiai ir sveikai, privalome atsikratyti nerimo.

Šių praktinių mokymų tikslas – lavinti gebėjimus keisti savo mąstymą ir elgesį, tam, kad būtų patiriama mažiau nerimo ir įtampos.

Dalyvavę šiuose mokymuose:
– Supras nerimo priežastis;
– Įgis praktinių įgūdžių, kaip įveikti nerimą.

Pagrindinės temos
1. Nerimas
Šiuolaikinio žmogaus egzistencinė situacija.
Tikrosios kasdienio nerimo priežastys.
2. Nerimo valdymas
Kaip keičiant mąstymo ir elgesio įpročius patirti mažiau nerimo?

Renginys NEMOKAMAS,  reikalinga registracija: https://docs.google.com/forms/d/17a-lth6KIirEyyaV0y-DT63MY_wIfolPdz3mnypsRPQ/edit?usp=drive_web

Datos:
Spalio 17 dieną (trečiadienį) 18 -21 val.
Spalio 24 dieną (trečiadienį) 18 -21 val.
Spalio 31 dieną (trečiadienį) 18 -21 val.

Vieta:
PPC Ozas VAGA knygyne

Lektorius:
Augustinas Rotomskis

Psichologas-verslo konsultantas. Daugiau nei 5 metus vykdo asmenų ir organizacijų tyrimus, veda mokymus privataus ir viešojo sektoriaus personalui, konsultuoja asmeninio tobulėjimo klausimais.