Pratęsiamas konkursas „Verslios studijos“.


Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos Studentų Sąjunga inicijuoja konkursą „Verslios studijos“ ir kviečia Vilniaus miesto studentus, išsirinkti vieną iš 8 Vilniaus miesto savivaldybės vykdomų projektų, jį išanalizuoti ir pateikti galimybių studiją.
Sėkmingiausiai atliktai galimybių studijai bus skiriama 1000 eurų (3452,8 Lt) premija. Antros ir trečios vietos nugalėtojams bus skiriami vertingi prizai. Planuojama, kad galimybių studijos parengimas gali užtrukti apie 2-3 mėnesius.
Projektų, kurių galimybių studijos bus atliekamos, temos:
  1. Požeminė stovėjimo aikštelė;
  2. Tautos namai;
  3. Konferencijų rūmai;
  4. Neformalaus ugdymo paslaugų apmokėjimo ir paskirstymo sistema;
  5. Misionierių bažnyčios kompleksas;
  6. Trakų vokės dvaras;
  7. Neries žiemos uostas;
  8. Socialinių inovacijų centras.
Konkurso „Verslios studijos“ dalyviai turės galimybę geriau susipažinti su Vilniaus miesto savivaldybės vykdoma veikla, konsultuotis su darbuotojais, atsakingais už konkrečius investicinius projektus. Konkurse gali dalyvauti studentai iš ekonomikos, teisės, inžinerinių ir kitų mokslo sričių. Komandos iki 5 narių turi užregistruoti tinklalapyje http://goo.gl/forms/ltB6xyxkYx, o individualūs studentai, iš kurių bus sudarytos komandos, turi užsiregistruoti tinklalapyje http://goo.gl/forms/v0YoQRPedU. Registracija vyksta iki kovo 6 dienos. Pirmieji projekto susitikimai numatomi kovo mėnesį.
Savivaldybės ir aukštųjų mokyklų bendradarbiavimu siekiama skatinti studentų verslumą ir pilietiškumą skirtingų sričių studentų žinias panaudojant visuomenės poreikiams užtikrinti. Dalyvavimas projekte studentams gali būti užskaitytas kaip praktika Vilniaus miesto savivaldybėje.
Projekto detalųjį aprašą galite parsisiųsti čia.
Konkurso projektų aprašymus galite pamatyti čia.
Projekto organizatorius – Vilniaus miesto savivaldybė. Partneriai – Lietuvos studentų sąjunga ir Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“.