Rugsėjo 12 d. Vilniuje įvyks savanorystės festivalis

Pirmą kartą Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centro organizuojamas mini festivalis „P(R)ADĖK: savanorystės festas“ startuos jau šį rudenį – rugsėjo 12 dieną – užburiančios gamtos apsuptyje – Downtown Forest Vilniuje!

Koks tai renginys? „P(R)ADĖK: savanorystės festas“ yra ne tik savanoriška veikla besidominčių, užsiimančių ar net tikrų fanų, bet ir  apie savanoriavimą nedaug žinančių, o gal net skeptiškai nusiteikusių žmonių renginys.

Pasak vienos iš renginio organizatorių, Deimantės Jakeliūnaitės, mintis daryti tokį mini festivalį kilo iš noro kuo daugiau kalbėti, supažindinti visuomenę su savanorystės idėją. „Norisi parodyti, kad savanorystė yra puikus būdas ne tik padėti kitam, tačiau ir gauti sau. Turiu galvoje žinias, patirtį, susipažinti su daug įdomių žmonių, bendraminčių. Taip pat siekiame parodyti, kad savanorišką veiklą galima rinkis iš įvairaus spektro sričių pagal kiekvieno asmeninį poreikį“, –  pasakojo mergina. Renginio programa žada įdomius pokalbius su išskirtinę savanoriavimo patirtį turinčiomis savanorėmis Džiugile Kersnauskaite bei Diana Makarovaite, dalyviai galės susipažinti su įvairiomis organizacijomis, siūlančiomis savanoriškos veiklos galimybes, o festivalį vainikuos dviejų sparčiai populiarėjančių muzikinių grupių – Jauti ir Velvet – pasirodymai.

 

Renginys nemokamas, tačiau būtina išsiimti bilietą: https://tickets.paysera.com/lt/event/p-r-adek-savanorystes-festas-jauti-velvet?fbclid=IwAR0cJrDhyPdJg3ghRe-5CS2JUXkwS5gktLc_EzMwtrG3Re5TlEHZ6_h1Ato

 

Renginį finansuoja – Vilniaus miesto savivaldybė.
Renginio rėmėjas – MOON PLAY.

 

Renginio vietoje vyresni nei 6 m. asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Įėjus prašoma laikytis 1 metro atstumo tarp lankytojų.

Pagal LR sveikatos apsaugos ministro, ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimą Nr. V-1921 nuo rugsėjo 1d. yra privaloma lankytojų registracija, todėl organizatoriai prašo užpildyti šią formą prieš atvykstant į renginį: https://forms.gle/xchEiBcxPYfpfQuV6