Socialinės akcijos dalyvės susitiko su lenktyninku Benediktu Vanagu

Š. m. gegužės 28 d. Socialinės akcijos „PROTAS, GROŽIS, SVEIKATA – MŪSŲ ATEITIES PRADŽIA“ dalyvės, turėjo malonumą bendrauti ir paimti autografus iš garsiausio šių dienų Lietuvos lenktyninko Benedikto Vanago. Jis ragino merginas siekti savo tikslų ir nebijoti turėti didelių svajonių. Tačiau priminė, kad norėti reikia atsargiai. „Svajokite drąsiai, bet turėkite galvoje, jog norai turi vieną svarbią savybę – jie pildosi, – todėl svajoti reikia atsakingai“, – su merginomis gyvenimiškomis įžvalgomis dalinosi lenktyninkas ir daugkartinis Dakaro ralio dalyvis.

Nuoširdžiai dėkojame:

  • Benediktui Vanagui, garsiausiam šių dienų Lietuvos lenktyninkui.
  • Algimantui Purauskui, projekto partneriui, „Toyota“ centro „Tokvila“ generaliniam direktoriui ir Violetai Jadzevičienei, gen. direktoriaus padėjėja ryšiams su klientais, visam kolektyvui už šiltą bendradarbiavimą ir linkime pasiekti puikių rezultatų ateityje!!!

Akcija – puiki galimybė apdovanuoti merginas už jų stibrybę, geranoriškumą, tikėjimą savimi, šeima ir savo ateitimi. Šios merginos užaugusios ir įžengusios į suaugusiųjų gyvenimą taps geros šeiminkės bei puikios, mylinčios mamos.

Tikslas: Atkreipti dėmesį, kokią žalą visuomenei daro rūkymas, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimas, bei paskatinti jaunas merginas atsisakyti šių žalingų įpročių ne tik savo, bet ir artimiausių žmonių ir būsimų vaikų labui.