Tapkite „Eurodesk Lietuva“ tinklo dalimi!

Eurodesk Lietuva, administruojama Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT), įvairias šalies organizacijas bei įstaigas kviečia tapti Eurodesk atstovybe savo mieste, kur būtų užtikrinamas kokybiškas jaunimo informavimas mobilumo temomis.

Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Eurodesk pagrindas yra informacija apie mobilumo galimybes (savanorystė, studijos, stažuotės, darbas, praktikos ir t.t.).

Lietuvoje Eurodesk tinklo atstovai teikia visas Eurodesk paslaugas bei bendradarbiauja su Eurodesk partneriais kitose valstybėse. Buvimas Eurodesk Lietuva regioniniu atstovu suteikia organizacijai / įstaigai informaciją apie mobilumo galimybes, kurios yra naudingos organizacijos nariams ar įstaigos lankytojams. Eurodesk Lietuva regioniniai atstovai ne tik gauna nacionalinę ir europinę informaciją, bet ir galimybę kelti darbuotojų ir savanorių kompetencijas, ugdyti asmeninius gebėjimus jaunimo informavimo srityje bei naudotis Eurodesk tinklo sukurtais įrankiais darbui su jaunimu.

Daugiau informacijos apie priėmimą ir atrankos kriterijus – skaitykite.

Atrinkti atstovai bus pakviesti pasirašyti terminuotą bendradarbiavimo sutartį, kurios galios iki 2021 m. vasario 1 d.

Susidomėjusius kviečiame užpildyti paraišką tapti Eurodesk Lietuva atstovybe iki 2020 m. gegužės 10 dčia.

Kilus klausimams, kreipkitės:

Neringa Sendriūtė

Eurodesk Lietuva regioninių reikalų koordinatorė

Tel. +37063842730

El. paštas: neringa@eurodesk.lt