Tarptautinė matematikos ir anglų k. olimpiada mokiniams KINGS

Mokiniai,

informacija jums:

Kingsiečiai – tai Kings olimpiados dalyviai, siekiantys įrodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje, sprendžiant kūrybingas ir naujas užduotis! Ar ir Tu nori būti vienas iš jų? Jei taip, kviečiame Tave dalyvauti NEMOKAMAME kvalifikaciniame Kings olimpiados etape internetu jau spalio 8-26 dienomis!

Nedvejok! Užsuk! Sužinok!

Apsilankyk svetainėje www.kings.lt, užsiregistruok ir dalyvauk! (2 – 12 kl.)

Šių metų prizinio fondo vertė – net 15 000 Eur! Finalistų laukia išmanūs prizai:

I-oji vieta: Planšetinis kompiuteris (x20);

II-oji vieta: Išmanusis laikrodis (x20);

III-oji vieta: Išmanioji apyrankė (x20);

SVARBU! 1 sėkmingiausias kvalifikacinio turo dalyvis laimės droną, o sėkmingiausias finalistas – riedį!

Mokytojai,

sukluskite:

Šį rudens semestrą Tarptautinė matematikos ir anglų kalbos olimpiada KINGS kviečia Jus ir Jūsų mokinius į NEMOKAMĄ INTERNETINĮ kvalifikacinį olimpiados etapą!

Apsilankę internetiniame puslapyje www.kings.lt ir susikūrę asmeninę Mokytojo paskyrą, turėsite galimybę registruoti mokinius bei dalyvauti spalio 8-26 dienomis internetu vykstančiame kvalifikaciniame KINGS olimpiados etape visiškai nemokamai!

KINGS puoselėdami ir vertindami aktualiausias švietimo naujienas bei idėjas, supranta Mokytojo profesijos sudėtingumą, atsakomybės naštą bei palaiko Lietuvos šimtmečio idėją – „Mokytojas – prestižinė profesija iki 2025 metų“, todėl KINGS olimpiadų organizatoriai yra paruošę semestro naujovių bei prizų ne tik mokiniams, bet ir mokytojams! Daugiau informacijos www.kings.lt Mokytojo paskyroje.

Esame su Jumis ir dėl Jūsų, tad kilus klausimams visada kreipkitės el. paštu – [email protected] arba tel. nr. +370 60253178