Tarptautinė savanorystė: kas, kur, kodėl?

„Tai buvo iššūkis ir tuo pačiu dovana. Per šešias savaites daug kartų reikėjo keisti savo mąstymą, nustoti norėti viską pakeisti ir vertinti, kas yra aplink. Tanzanijoje dauguma žmonių gyvena be švaraus vandens, elektros ir kitų buitinių dalykų, tačiau žmonės čia nuolatos šypsosi ir kartoja, kad didžiausias džiaugsmas – turėti draugų, jiems svarbiausia santykis su kitu žmogumi.“, – taip savo 6 savaičių savanorystės patirtį Tanzanijoje įvardija Bernadeta Kaminskaitė.

Bernadeda kasdienybėje yra antro kurso Vilniaus universiteto genetikos studentė, besidominti istorija, zoologija bei šalių kultūromis. Į Rytų Afriką kartu su komanda ji pasiryžo leistis, tam, kad galėtų mokyti 6 klasės moksleivius gamtos mokslų.

Ar kada pagalvojai apie galimybę išvykti savanoriauti svetur?
Kokie kyla klausimai, abejonės žengus šį žingsnį?
Kas šioje kelionėje yra baisiausia, o kas gražiausia?
Kodėl apskritai verta savanoriauti?

Į šiuos ir kitus rūpimus klausimus bandysime rasti atsakymus, besikalbėdami su Tanzanijoje savanoriavusia Bernadeta Kaminskaite.

Ateik, išgirsk, užduok klausimą ir būk įkvėptas!

Dalyvavimas nemokamas, tačiau norint žinoti, kiek mums paruošti kavos/arbatos puodelių, prašome užsiregistruoti –> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4E4Yg0vQ3Ln-BsfE-sUzCJ9_lgdiqVlSFlBgektfwtZ0uDA/viewform

Iki pasimatymo kovo 27 d. 18 val. salotų bare „Mano guru“ (Vilniaus g. 22, Vilnius)! Renginys Facebook