Teatrinė stovykla „Lietuvos Atgaja“ kviečia savanoriauti 19 – 25 metų jaunus žmones

Daugiau nei dvidešimtmetį veikianti kūrybinė teatrinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos Atgaja“ šiemet vėl kviečia tapti vadovais – savanoriais. Nuolat besiplečianti savanorių bendruomenė ieško 19 – 25 metų jaunų žmonių, kurie pasiryžę auginti kūrybinę galią vaikų vasaros stovykloje.

„Savanorystė „Lietuvos Atgajoje“ – tai ne tik daugybė išmokimų, patirčių, bet ir žodžiais neapibūdinamas nuotykis su kuriančiais vaikais. Mes laukiame jaunų žmonių, kurie nori grįžti į vaikystę ir kurti kartu su vaikais taip, kaip norisi, bendrauti taip, kaip nebendrauja savo kasdieniame gyvenime ir praleisti dešimt vasaros dienų ten, kur visada norėsis grįžti. Laukiame tų, kurie nenustoja ieškoję, yra smalsūs ir aktyvūs, optimistiški ir mėgsta iššūkius“, – pasakoja Gailė Surkevičiūtė, „Lietuvos Atgajos“ savanorių koordinatorė.

Pasak jos, šiuo metu pradedamas pirmasis vadovų – savanorių atrankos etapas – norintieji savanoriauti kviečiami į stovyklos pristatymus. Jų metu trumpai papasakojama apie stovyklą, savanorių rengimo etapus, atsakoma į visus kylančius klausimus. Vėliau norintys savanoriauti kviečiami į atranką bei seminarus, o galiausiai – ir į stovyklą.

„Atgajoje per vasarą įvyksta 9 pamainos, savanoris kviečiamas būti vadovu vienoje jų. Pamainą galima rinktis pačiam – pagal tinkamą laiką ar temą. O temos – pačios įvairiausios: tai ir istorinės, ir menų, ir teatro, ir kultūros, ir mitologinės pamainos, kurių visas vienija vienas bendras tikslas – puoselėti lietuviškąsias vertybes, pasitelkiant kūrybiškumą, betarpišką bendravimą ir ryšį su vaikais atrasti vieniems kitus ir save. Atgajoje nėra šabloninių pamainų programų – kiekvieną pamainą kuria patys vadovai kartu su vaikais, čia viskas yra nesibaigianti dešimties dienų kūryba“, – sako G. Surkevičiūtė.

Norintieji plačiau sužinoti apie stovyklą kviečiami į pristatymus Vilniuje – vasario 7 d., 13 val. arba vasario 10 d. 18 val. Antakalnio atvirame jaunimo centre (Antakalnio 84A, Vilnius), registracija į vieną pristatymų el.paštu: [email protected].

Taip pat įvyks ir pristatymas Kaune – norintieji dalyvauti kviečiami registruotis el.paštu: [email protected], pristatymo data bus suderinta individualiai.

Daugiau informacijos apie stovyklą www.latgaja.lt, www.facebook.com/lietuvos.atgaja.