VGTU AGAI SA foto ir piešinių konkursas — laimėk skrydį!

Fotografuok ar atrask nuotrauką, kurioje įamžintas tu „kartu su aviacija“. Na, o jei tavo fotoobjektyvas žiemos šalčių neatlaikė ir sprogo, o gal eidamas paslydai ant ledo ir sudaužei jį, ir neturi kaip įamžinti aviacijos kartu su savimi, nenuliūsk! Griebk popieriaus lapą ir prisimink dailės pamokas! Visa tai verta daryti, nes VGTU AGAI skelbia konkursą „Aviacijos pasaulyje“, skirtą 2015 m. kovo 26 dienai, Antano Gustaičio gimtadieniui, paminėti, kuris truks nuo 2015 vasario 23 d. iki kovo 23 d. Laimėtojai bus išrinkti kovo 24 dieną ir su jais bus asmeniškai susisiekta. Na, o kovo 26d. jie bus apdovanoti! Pagrindinis prizas — skrydis.

Kaip dalyvauti?

  1. Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos mokyklų mokiniai. Jie bus suskirstyti į dvi tikslinės grupės:

1 grupė – 5-9 klasių mokiniai;

2 grupė – 10-12 klasių mokiniai

2. Konkurso tema: Skrydis

3. Kūrybinių darbų pateikimo sąlygos:

  • 1 grupės mokinių piešiniai gali būti atlikti įvairia technika: akvarele, guašu, tušu, kreidelėmis, pieštukais ir t.t. Piešinių nuotraukas ir skenuotus piešinius atsiųsti VGTU.AGAI.PHOTO@gmail.com laiške įrašę savo vardą, pavardę, amžių, klasę ir mokyklą.
  • 2 grupės mokinių bet kokia technika atlikti darbai taip pateikiami tokia pačia tvarka t.y. Piešinių nuotraukas ir skenuotus piešinius atsiųsti VGTU.AGAI.PHOTO@gmail.com laiške įrašę savo vardą, pavardę, amžių, klasę ir mokyklą.Konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip vieną darbą, kuris turi atitikti konkurso temą, laikantis kūrinių formatui pateiktų reikalavimų.
  • Konkurso organizatoriai turi teisę nevertinti kūrinių, plagijuotų, neatitinkančių nuostatų reikalavimų, turinčių defektų: neatitinka formato reikalavimų, nebaigti piešti ir pan., viešai demonstruoti ir cituoti.

Laimėtojai:

Konkurso laimėtojus išrinks VGTU SA AGAI bei Katedrų vedėjai. Nugalėtojai bus paskelbti interneto svetainėje www.vgtusa.agai.lt ir VGTU SA AGAI „Facebook“ profilyje https://www.facebook.com/vgtu.agaisa?fref=ts . Iš visų dalyvių bus išrinkti I, II bei III vietų nugalėtojai, atskirai pagal tikslines grupes:

  • 1 grupėje: pirmoji, antroji, ir trečioji vietos.
  • 2 grupėje: pirmoji, antroji, ir trečioji vietos.

Nuotraukas ir piešinius galima siųsti iki 2015 m. kovo 23 d.

Laimėtojai bus paskelbti 2015 m. kovo 24 d.