Vienas didžiausių tarptautinių jaunimo renginių Lietuvos istorijoje EYE VILNIUS kviečia prisidėti

Vienas didžiausių tarptautinių jaunimo renginių Lietuvos istorijoje EYE VILNIUS kviečia savanoriauti. Ieškomi atsakingi, aktyvūs ir entuziazmo nestokojantys žmonės dirbti komandoje!

KO IEŠKOMA?

  • Registracijos/Informacijos taškas. Būsite pirmieji, kurie pasveikinsite dalyvius, atvykusius į renginį bei pasirūpinsite, jog jų renginio pradžia būtų sklandi. Svarbu didelė šypsena ir geras nusiteikimas! Taip pat, būsite kelrodės žvaigždės bei atsakysite į visus dalyviams kylančius klausimus.
  • Renginio asistentai. Tai sritis, padėsianti renginiui vykti sklandžiai. Jūs pasirūpinsite, kad visos techninės detalės būtų išpildytos ir visi taškai būtų sudėti ant i. Svarbu paminėti, jog dauguma techninių dalykų reikalauja ir pagalbos nešiojant sunkius daiktus.
  • Rašytojai. Tam, jog jaunų žmonių idėjos nepasimestų ir nebūtų pamirštos – svarbu, jog jos būtų užsirašytos. Taigi, šioje srityje jūs būsite atsakingi už idėjų užrašymą. Didelis srities privalumas – jog turėsite galimybę dalyvauti daugelyje veiklų, tačiau reikės įgūdžio greitai rašyti klaviatūra.

KAIP REGISTRUOTIS?

Susidomėję turėtų pildyti registracijos anketą: https://bit.ly/savanoriauk_eyevilnius

Registracija atidaryta iki kovo 2 dienos imtinai.

KAS YRA EYE VILNIUS?

EYE VILNIUS kviečia Lietuvos jaunuolius susipažinti su Europos Sąjungos siūlomomis galimybėmis ir spręsti, kokioje Europoje norime gyventi ateityje. Ši programa yra dalis tradiciniu virtusio ir kas dvejus metus Europos Parlamente Strasbūre vykstančio European Youth Event renginio dalis ir į Lietuvą atkeliauja pirmą kartą, todėl gegužės 3-4 dienomis kviesime šimtus jaunų žmonių švęsti Europos Sąjungą ir jos teikiamas galimybes! Nuo mobilumo galimybių iki emocinės sveikatos svarbos – EYE VILNIUS aptariamų temų sąrašas yra platus, kad atlieptų visus jauno žmogaus poreikius. Renginio metu jaunuoliai galės reikšti savo nuomonę diskusijose, dalyvauti dirbtuvėse bei atrasti daugiau įkvepiančių veiklų bei pasiūlymų EYE VILNIUS galimybių mugėje. Tai erdvė laisvai diskutuoti, kurti, susipažinti su bendraminčiais ir spręsti kokią ateities Europą nori matyti jaunas žmogus Lietuvoje. Renginys organizuojamas LiJOT (Lietuvos jaunimo organizacijų taryba), VJOSAS (Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“) bei Vilniaus miesto savivaldybės.