Vilniaus atvirame jaunimo centre „Žalianamis“ startavo projektas VIRSMAS

Nuo šių metų gegužės mėnesio Žalianamyje startavo Jaunimo Reikalų Departamentas finansuojamas projektas VIRSMAS – programa, aprėpianti tris skirtingas jauno žmogaus gyvenimo plotmes: karjerą, emocinę sveikatą ir fizinę sveikatą. Šis projektas Žalianamyje vyks iki 2019 metų pabaigos.

Projekto tikslas – suteikti galimybę kiekvienam jaunam žmogui pasirinkti būtent jam aktualų bei tinkamą asmeninio tobulėjimo ir savęs pažinimo kelią, palaipsniui įtraukiant jį į visapusio vidinio asmenybės VIRSMO procesą.

Karjeros sfera rūpinsis jau ne pirmus metus Žalianamyje Gintarės Joteikaitės vedamas Karjeros klubas, sudarytas iš kassavaitinių atvirųjų mokymų, individualių konsultacijų su skirtingais metodais dirbančiais konsultantais ir jaunų žmonių palydėjimo į gyvenimą per mentorystės programą. Artėjantį sezoną mūsų lankytojų laukia net 40 atrinktų atvirųjų mokymų aktualiausiomis temomis, apimančiomis sėkmingą karjerą, verslumą ir visokeriopą asmenybės tobulėjimą. Net 70 jaunuolių taps išplėstinės mentorystės programos dalyviais!

Emocinės sveikatos tema rūpinsis Faustos Anulytės vedami Kūrybiniai tyrinėjimai, Audriaus Ūdros ir tartumberibu skandinaviški LARP žaidimai bei Ugniaus Leimonto vedamos meditacijos. Visi šie užsiėmimai leis panerti į savo vidinį pasaulį, nusiraminti, pailsėti, labiau suprasti save per įvairiausius patyrimus.

Na, o fizine sveikata rūpinsis Giedrė Kotryna, Karolis Valickas (AcroYoga Lt – Akrobatinė Joga – AkroJoga) ir  Tumas Navickas, vesdami Vinyasa jogos ir Acro jogos užsiėmimus, kurie aprėpia ne vien fizinio kūno stiprinimą, o taip pat savo metodais puikiai papildo jau minėtas emocijų stiprinimo ir karjeros orientavimo programas. Taip pat Žalianamį papildys reguliarūs užsiėmimai sveikos gyvensenos ir sveikos mitybos temomis, kurias  moderuos Giedrė Kotryna bei kviestiniai svečiai.

Visa tai – nemokamai!

Daugiau informacijos – Žalianamio facebook paskyroje.