Vilniaus Gabijos gimnazijos mokinių taryba kviečia pamatyti trispalvę savo kasdienybėje

Vilniaus Gabijos gimnazijos mokinių savivaldos nariai jau 10 metų aktyviai organizuoja įvairias akcijas, susijusias su pilietiškumo skatinimu, bendradarbiauja su skirtingomis Vilniaus ir kitų miestų mokyklomis, o šiemet, norėdami pasveikinti Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena, sugalvojo akciją „Pamatyk trispalvę savo kasdienybėje“.

Iki vasario 15 dienos Vilniaus Gabijos gimnazijos Mokinių taryba kviečia visus tautiečius susivienyti ir ieškoti (įžvelgti) Lietuvos trispalvės savo aplinkoje bei tokiu būdu pasveikinti savo Tėvynę su Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Akcijos metu siekiame ne tik parodyti Lietuvos trispalvių įvairovę, bet ir stiprinti bei aktualizuoti piliečių aktyvumą, valstybinių dienų svarbą, motyvuoti visuomenės domėjimąsi jomis bei skatinti tarpusavio bendradarbiavimą tarp Lietuvos mokyklų ir kitų visuomeninių įstaigų.

Akciją „Pamatyk trispalvę savo kasdienybėje“ vainikuos Vasario 16-ąją visų atsiųstų nuotraukų sujungimas į bendrą mozaiką – Lietuvos kontūrus.

Prisijungti prie šios iniciatyvos galite įamžinę Lietuvos trispalvę (surastą savo aplinkoje) bei atsiuntę mums ją el. pašto adresu: trispalve2015@gmail.com arba patys įkėlę nuotraukas į akcijos socialiniame tinkle „Facebook“ puslapį (facebook.com/vasario16).