Vilniaus jaunimo CV | Agnė Tamkevičė

Vilniaus Jaunimo CV rubrikoje Agnė Tamkevičė, atstovaujanti Kablys + Kultūra . Jos dėka į Kablys + Club einame ne tik naktimis‼️ Kūrybinių projektų organizatorės iniciatyva šioje erdvėje netrūksta ir įvairiausių kultūrinių renginių !

 

👀 Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą

Agnė . Visą gyvenimą žingsniuoju su kūryba rankose, todėl ir visi darbai yra glaudžiai susiję su projektų valdymu ir kūrybiškumu. Šiuo metu dirbu Kablys + Kultūra. Mano misija – kad po Kablio stogu vyktų įvairios kūrybinės veiklos nuo pačių rimčiausių spektaklių iki atviro mikrofono vakarų. Darbas žavus tuo, kad kasdien turiu progą susipažinti su idėjų kupinais žmonėmis ir kartu su jais organizuoti pačius įdomiausius ir įvairiausius dalykus.

Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šia veikla?

Ši veikla, kaip ir visa kita, į mano gyvenimą atėjo netikėtai, tačiau lauktai.

🤔 Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?

Gyvenu ir dirbu Vilniuje, nes šis miestas mane užbūrė dar vaikystėje. Miškai, upės, nuostabi architektūra, ir niekada nemiegantis miestas – visa tai randu sostinėje. Dievinu stebėti nuolat besikeičiantį Vilniaus, o tuo pačiu ir visos Lietuvos, įvaizdį.

👨‍👩‍👧‍👦 Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Manau, kad Vilnius yra draugiškas jaunimui, suteikia galimybę pradėti plėtoti savo verslą ar projektą net ir labai ankstyvame amžiuje. Čia save realizuoti gali kiekvienas!

🌇 Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Vilniuje yra nemažai vietų, kurios man yra mėgstamiausios: nuo artimiausių draugų namų iki miškų, ar kavinukės siauroje senamiesčio gatvelėje. Dažniausiai mano lankomos vietos yra Užupis bei miškai prie Belmontas. Šios vietos man tarsi namai.

🗣 Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Tiek vilniečiams, tiek miesto svečiams palinkėčiau pasiklysti. Tokiu būdu galima atrasti naują, dar niekada neregėtą Vilnių.