Vilniaus jaunimo CV | Algina Bedulskė

Vilniaus jaunimo CV rubrikoje pristatome savo veikla besimėgaujančią ir Lietuvai atsidavusią Algina Bedulskė 🤩. Kūrybiška, aktyvi režisierė, kuri pažindama save ir savo aplinką drąsiai žengia pirmyn❗️

💁‍♀️Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Algina Bedulskė – režisierė ir kūrybininkė. Taip ir dėliojasi mano veikla, viskas sukasi aplink režisūrą kino srityje ir kūrybinimą viešuose kultūriniuose renginiuose.🤩 Daug dinamikos, daug įvairovės, viskas dar tik auga, formuojasi ir šlifuojasi. Po mažu gimsta naujas vardas „EASY – creative production“.

🤔Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šia veikla?

Natūraliai susiformavo mano gyvenimo veikla ir projektai – stebint aplinką, savo asmenines savybes ir klausant savo vidinio aš 😌

😊Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?

Vilnius – spalvotas ir drąsus miestas, pilnas nuostabių asmenybių ir galimybių. Aš myliu Vilnių visa širdimi🥰. Juk mano didžiausia asmenybės raida priklausė nuo šio miesto aplinkos ir sutiktų iššūkių.

🤷‍♀️Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Vilnius labai draugiškas jaunimui, nes turėjau galimybę sutikti nemažai jaunuolių, gebančių realizuoti save šiame mieste😁.

🏙 Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Turiu kelias vietas. Viena iš jų Backstage café, kurioje mėgstu gerti kavą,dirbti ir stebėti įdomius žmones. Kita – Menų Fabrikas – Loftas, kur vyksta įdomiausi muzikiniai projektai🤩.
Taip pat labai mėgstu pro mano miegamojo langus matomus medžius! Pasisekė, kad Vytenio gatvėje išėjus į balkoną sunku patikėti, jog esi netoli centro. Tiek gamtos, medžių, kurie visada įdomūs, nepaisant koks metų laikas🌞.
Mėgstu ir kelias Vilniaus gatves, kurios pripildytos emocijų. Viena iš jų – Basanavičiaus g. ir visa jos perspektyva su kalnais, kalneliais bei tolyje nusidriekusiais langais. Ir dvi kontrastuojančios tarpusavyje gatvės, kurių energetika padeda eiti į priekį – M.K Čiurlionio ir Šv. Stepono.

👉Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Labiau saugoti ir mylėti savo miestą😍. Nelaukti kol viskas bus padaryta už jus, imtis iniciatyvų savo kiemų gražinimui, daugiau veiklų mažų bendruomenių gyvenimo gerinimui. Dažniau vaikščioti, keliauti Vilniaus takais, o ne grūstis į miestą automobiliais!