Vilniaus jaunimo CV | Aušrinė Skėrytė

Vilniaus jaunimo CV rubrikoje pristatome Aušrinė Skėrytė, kurios galvoje nuolat sukasi nauji kelionių, tekstų bei projektų tikslai ar idėjos. Kviečiame įsikvėpti drąsos ir kūrybos! 😍

📨 Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Labas! 🌿

Esu leidybos ir reklamos ketvirtakursė Vilniaus universitetas / Vilnius University, dirbu laisvai samdoma tekstų rašytoja, o kiekvieną laisvą minutę leidžiuos tyrinėti pasaulio. ✈️ Praeitąmet nuo žemės pakilau 41 kartą (nei vienas jų neapsiėjo be nuotykio), todėl nusprendžiau keliones įprasminti ir kitais būdais. Taip gimė projektas @15answers (https://www.instagram.com/15answers/?hl=en) – čia dalinuos sutiktųjų istorijom.

📨 Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šia veikla?

Rašymas, kelionės bei atradimų troškulys manyje kunkuliavo visada. Buvo laiko klausimas, kada įvyks proveržis. O @15answers sukūriau tam, kad dalinčiausi įkvėpimu bei istorijom. 🥰 Socialiniuose tinkluose dažnai pasigendu nuoširdumo.

📨 Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Tikrai taip! Vilnius – tikra meno ir kultūros oazė, tereikia surast, kas įdomu tau pačiam (-iai). O kai atrandi, tai ir vienur, ir kitur sudalyvaut norisi – nors persiplėšk!

📨 Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Mano meilė – knygynėliai. 📚 O jei dar ŠMC naują parodą apžiūriu ir saulėlydį nuo Trijų Kryžių kalno pamatau (nors tinka vaizdas ir iš barako balkono), ne diena tai – tikra pasaka. 💛

📨 Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Mokėjimo svajot bei įžvalgumo. Kai įvaldai abu, užtenka paprastų dalykų. ⭐️