Vilniaus jaunimo CV | Beatričė Vaitiekūnaitė – Pliuskė

Nėra blogo oro, yra tik blogas apsirengimas. 🤭 Taip pat ir apie žmogaus nuotaiką galima būtų pasakyti: nesvarbu, kokia šiandien diena, svarbu, kad šypsena puoštų veidą! Apie tą kasdienį šypsnį svajoja ir skatina aplinkinius šypsotis daugiau, Vilniaus jaunimo CV rubrikos pašnekovė – Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

👀 Prisistatykite bei trumpai papasakokite, kuo šiuo metu užsiimate, kokia Jūsų pagrindinė veikla?

Esu Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė, GGI – Gyvūnų gerovės iniciatyvos vadovė. Šios organizacijos tikslas – spręsti gyvūnų gerovės problemų priežastis, užkertant kelią pasekmių atsiradimui, didinti žmonių sąmoningumą ir atjautą gyvūnų atžvilgiu.

🧐 Kaip ir kodėl nusprendėte užsiimti šia veikla?

Prieš 10 metų pradėjau savanoriauti gyvūnų prieglaudose ir neilgai trukus supratau, kad kol nepasikeis žmonių požiūris, žiaurus elgesys su gyvūnais, tol prieglaudos bus pilnos. Tai ir paskatino mane pradėti spręsti šią problema, tad ėmiausi dirbti su žmonių švietimu per įvairius projektus, ir nuo 2012 metų, įkūrus su bendražygiais GGI – Gyvūnų gerovės iniciatyvos organizaciją, darbuojuosi iki šiol.

🤗 Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Taip, Vilnius be abejonės yra draugiškiausias Lietuvos miestas jaunimui! Kaip, beje, ir gyvūnams 🤘😻

🌈 Ar turite Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Turiu net kelias mėgstamiausias vietas skirtingoms veikloms, tad vienos įvardinti šiuo metu negalėčiau, bet puikių vietų Vilnius turi apsčiai visiems.

😎 Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

Draugiškumo tarpusavyje. Žinau, kad trūksta saulės ir šilumos, dažnai esame paskendę savo darbuose ir problemose, tačiau būti maloniems vienas kitam, padėti, galvoti ne tik apie save nieko nekainuoja, o tai tikrai pagerintų bent emocinį klimatą. ☺️❤️