Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Vilniaus jaunimo CV: Gitana Leščevska ir jos Keistuolių teatras

Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Esu Gitana Leščevska. Dirbu reklamos vadybininke Keistuolių teatre bei studijuoju kultūros vadybos ir kultūros politikos magistrą VDA (Vilniaus dailės akademijoje).

Kodėl būtent ši veikla?

Kiek save pamenu, visada domėjausi menais. Tai paskatino mano bakalauro studijų pasirinkimą (kultūros veiklos vadybą), nes pati niekada meno nekūriau. Studijų metu ypač susidomėjau teatru, prie to labai prisidėjo mano paskutinė studijų praktikos vieta – Keistuolių teatras. Po praktikos pasilikau čia – taip ir dirbu jau trečius metus.

Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?

Pati esu kilusi iš Vilniaus, tad šis miestas man labai artimas ir pilnas prisiminimų. Esu ne kartą gyvenusi užsienyje bei keliavusi, tačiau vidury kelionės visada pasiilgstu savo artimųjų ir traukia grįžti. Manau, Vilnius yra labai išskirtinis – nors tai yra Lietuvos didžiausias miestas, jame nėra žmonių susvetimėjimo jausmo, daugelis vieni kitus pažįsta bent jau iš matymo. Dėl to Vilniuje niekada nesijauti svetimas.

Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Be abejonės, čia kasdien vyksta įdomiausi renginiai, skirti visoms amžiaus grupėms, o jaunimas šiame mieste nesustoja stebinti. Vilnius yra atviras ir gausus vietų, kuriose jaunimas gali kurti ir reikštis

Mėgstamiausios Vilniaus vietos ir rajonas/ai?

Mieste turiu daug patrauklių ir širdžiai mielų vietų, tačiau didžioji dalis jų yra mano mėgstamiausiame rajone – žaliajame Antakalnyje, nes jame užaugau ir jis saugo daugybę man malonių prisiminimų.

Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Linkiu, kad daugiau žmonių dalintųsi savo šypsenomis važiuojant viešuoju transportu, o ypač beprasidedant dienai, juk jau pavasaris!