Vilniaus jaunimo CV: Glow Factory

Prisistatykite! Papasakokite apie savo komandą ir vystomą veiklą.

Mes esame Glow Factory – šviesos instaliacijų ir meninių dekoracijų kūrėjai, visas savo jėgas skiriantys išskirtiniams projektams. Stengiamės kurti akį traukiančius, novatoriškus objektus, kuriuos pamatyti gali muzikos festivalių, naktinių klubų, koncertų ar teatrų lankytojai.

Kaip ir kodėl įsikūrėte, pradėjote veiklą?

Mūsų veikla prasidėjo nuo didžiulės traukos šviesai, begalinėms LED šviesos šaltinių galimybėms, optinėms iliuzijoms ir visokiems naujiems, nematytiems dalykams. Keli geri draugai susibūrę į komandą apžvelgė visas įmanomas savo veiklos vystymo galimybes, prisikūrė kalną realių ir nerealių planų, ir puolė prie darbo, kurio netrūksta iki šiol.

Kodėl savo veiklą plėtojate Vilniuje?

Vilnius mums – didelis, bet taip pat mažas miestas. Jis pilnas naujų idėjų, šiuolaikiškas ir dinamiškas, čia gausu kuriančių, aktyvių žmonių, o didelis draugų ratas mums padeda jį paversti savu miestu su didelėmis galimybėmis.

Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Taip, manome, kad jaunimas Vilniuje gali jaustis pilnavertiškai – čia daug veiklos, gražių vietų, studijų ir verslo galimybių – laisvė tvyro ore!

Ar jūsų komanda turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Mūsų labai mėgstama vieta Vilniuje – Kaukių Akademija Naujamiestyje. Čia, kur įsikūrusi ir mūsų studija, pilna kūrybiškų žmonių – knibžda kolegos aktoriai, pastato rūsyje įsikūrusi garso įrašų studija, viršuje didelė salė įvairiems renginiams ar sportiniams užsiėmimams, o yra dar ir spaustuvė, baldų dirbtuvės… Mums čia labai patinka, nes aplinka kūrybiška ir visai netoli miesto centro.

Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

Vilniečiams linkime dar didesnės energijos ir pozityvumo, o miesto svečiams – savo viešnagės metu suspėti aplankyti visas šauniausias sostinės vietas, kurių čia apstu.