Vilniaus jaunimo CV | Kavinė „Pirmas blynas“

Gera žinoti kaip rūpestingas darbas gali tapti verslu. Kavinė „ Pirmas Blynas“ išskirtinė savo patiekalais ir esančiu personalu. Čia suteikiama galimybė realizuoti ir ugdyti socialinius įgūdžius žmonėms su specialiaisiais poreikiais.

🥞 Prisistatykite! Papasakokite apie save ir vystomą veiklą.

Esame blynų kavinė „Pirmas Blynas“ , kurioje galite ne tik sočiai papietauti, ir linksmai praleisti laiką, bet ir susipažinti su mūsų šauniuoju kolektyvu. Mūsų nuostabieji bičiuliai Jums suteiks išskirtinį aptarnavimą, kurio tikrai ilgai nepamiršite.

🧐Kaip ir kodėl nusprendėte užsiimti būtent šia veikla?

Lietuvos darbo rinkoje žmones su negalia turi mažai galimybių įsidarbinti. Visuomenėje vyrauja stereotipas, kad žmogus su negalia negali dirbti. Todėl mūsų įmonė „Pirmas blynas“ nori sugriauti šį stereotipą ir parodyti, kad šie nuostabūs žmonės moka ir geba dirbti. Kviečiame ateiti ir tuo įsitikinti. Gera žinoti, kad be socialinio aspekto, klientai antrą kartą sugrįžta dėka skaniųjų mūsų blynų.

💟Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Vilnius yra tikrai progresyvus, norintis būti vakarietišku miestu ir čia kiekvienas jaunuolis gali atrasti save.

Ar turite Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Vasara mus tikrai rasite mažoje kavinėje prie upės.

👌 Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

Atvykus į Vilnių susipažįsti su sunkia jo praeities istorija, tačiau gali pamatyti jo transformaciją į tikrą vakarų miestą. Tikiuosi kiekvienas atras tai, ką siūlo Vilnius – čia visko yra labai daug.