Vilniaus jaunimo CV | Kedrostubùras

Jaunimo CV rubrikoje grupė Kedrostubùras, keturi žaismingi ir muzikalūs vaikinukai susibūrė ne per seniausiai, bet spėjo jau sudalyvauti jaunų grupių konkurse Garažas’18 ir laimėti 3-ią vietą 🎙🥉

🗣 Prisistatykite! Papasakokite apie save ir vystomą veiklą:

Esame alternatyvios muzikos grupė Kedrostubùras – Matas, Giedrius, Maksas ir Pijus. Visai neseniai aktyviai koncertavę, dabar ruošiames įrašyti debiutinį albumą, šių dienų bėgyje išleisti dainą, ir taip pat šiuo metu kuriame muzikinį takelį šokio spektakliui/performansui.

😎 Kaip ir kodėl nusprendėte užsiimti būtent šia veikla?

Jau mokykloje grojant kartu, mus suvienijo panašus jausmas muzikai, todėl nusprendėme, kad reikia suburti grupę, pradėti skleisti savas muzikines ir ne tik muzikines idėjas, arba tiesiog, atrasti tą smagų ryšį su klausytojais.

🧐 Kodėl savo veiklą plėtojate Vilniuje?

Visi keturi čia gimėme, užaugome ir susipažinome – Vilnius mūsų namai, čia jauku kurti ir apstu galimybių ta kūryba dalintis.

😅 Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Taip, mums sunku įsivaizduoti, kad šiais laikais galėtų būti kitaip. Pamažu visi supranta, kad esame viena sistema ir, apskritai, kalbant ne tik apie Vilnių, vienas nuo kito priklausome, neatsižvelgiant į amžių ar kitus aspektus.

📍 Ar turite Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Turime daug, sunku būtų išskirti vieną! Nuo senamiesčio gatvelių ir kiemelių, jaukių kavinių ir barbakano aukštumų, dažnai patraukiame į Pavilnį, į jo miškus ir atodangas.

☺️ Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

Vilniečiams palinkėtume nenukabinti nosies, mažiau žiūrėti į šaligatvį ar telefono ekraną ir stebėti Vilnių iš vis naujų kampų – jis pilnas paslapčių ir nuostabių fragmentų 🤘 O atvykusiems, ar netyčia užklydusiems į Vilnių, siūlome nebijoti praeivių, klausti patarimų bet kokiu klausimu ir patikėti, jog vilniečiai nusiteikę padėti. Ai ir dar – sėkmės, sveikatos ir laimės. ✌️😁