Vilniaus jaunimo CV | Lina

🎁 Šventės mums suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pasimatyti su artimaisiais,draugais. 👀Todėl vis daugiau dėmesio skiriama švenčių organizavimui ir dekoravimui, kad vakarėlis būtų kuo įdomesnis ir spalvingesnis.🥳 Dekoravimas balionais vienas iš populiarių atributų, kuriais užsiima mūsų pašnekovė. Lina entuziastinga ir ryžtinga mergina, nepabijojusi didžiųjų verslo gigantų. 💪Įkūrė analogus turinčią įmonę Balionų gausa. Didžiulis noras ir užsispyrimas padeda nenuleisti rankų, o esami konkurentai skatina tobulėti.

Prisistatyk bei papasakok kokia veikla užsiimi?

🎀 Mano vardas Lina, esu vietoje nenustygstantis žmogus. Šiuo metu turiu tris be galo mylimas veiklas: magistro studijas Mykolo Romerio universitetas universitete ; vaikų mokymą anglų kalbos (vienoje Vilniaus mokyklų) ir Balionų gausa kūrimą.

🎈Kaip ir kodėl nusprendei įkurti „Balionų gausą“?

🎊Vis dažniau per šventes ar parduotuvių atidarymus tampa populiaru patalpas dekoruoti helio balionais.Tradicinės vienodo dydžio balionų arkos keičiamos šiuolaikiškomis, skirtingo dydžio ir spalvų balionų kompozicijomis/arkomis. Prieš porą metų pasiryžau imtis kažko naujo ir šalia esamos veiklos atsidaryti savo balionų namus. Taip gimė Balionų gausa .

🤗Kaip manai ar Vilnius draugiškas jaunimui?

👍Tikrai – Vilnius yra draugiškas jaunimui. Vilniuje vyksta daug renginių, projektų skirtų jaunimui. Būtent viename jų, šiuo metu ir dalyvauju: CREAzone tai unikali verslumo ugdymo metodika, padedanti sujungti iniciatyvius žmones, modernius verslo modelius ir kūrybinius atradimus į organiškus bei perspektyvius verslus.

🏕Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

🏞 Galėčiau valandų valandas vaikščioti ir grožėtis Vilniaus senamiesčiu. Ne veltui Vilniaus senamiestis yra UNESCO pasaulio paveldas nes jis išties įspūdingas… Žiemą mėgstu lankytis Liepkalnis, kur susitinka žiemos sporto entuziastai, mėgėjai bei pramogų norintys vilniečiai.

🤓Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

🙏 Prisiminkite, kad rytojus Jūsų pirma likusio gyvenimo diena. Gyvenimas yra trumpas. Nešvaistykite nė minutės. Linkiu kiekvienoje situacijoje rasti kažką pozityvaus!