Vilniaus jaunimo CV | „Marketingo mokykla“

Vilniaus jaunimo CV pristatome jauną ir gražią organizaciją Marketingo mokykla. Kolektyvas maloniai sutiko pasidalinti savo patirtimi, tad būtinai paskaitykit, juk gerieji pavyzdžiai įkvepia!

Pristatykit! Kokia veikla užsiimate?

– Marketingo mokykla – švietėjiška, nevyriausybinė ir ne pelno siekianti organizacija.
Jos nariai plečia organizacijos profilį, vienydami rinkodaros entuziastus, kviesdami juos į mokymus, projektus bei kurdami bendravimo platformą.

Kodėl būtent ši veikla?

– Esame komanda jaunų žmonių, kurie domisi marketingu, jo tendencijomis ir norime tuo užkrėsti kuo daugiau jaunimo! Taip pat manome, kad mūsų mokykla yra puiki vieta norint užmegzti naudingų pažinčių, draugysčių, rasti bendraminčių ateities planams.

Kodėl savo veiklą plėtojate Vilniuje?

– Savo veiklą plėtojame Vilniuje dėl elementarių priežasčių:
pirma, dauguma mūsų gyvena, studijuoja ir dirba Vilniuje;
antra, Vilniuje yra daug motyvuoto jaunimo, kuris nori tobulėti bei plėsti savo žinių bagažą!

Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

– Jaunimas mėgsta Vilnių, o Vilnius – juos. Čia daug veiklos, įdomių renginių, apstu pramogų, draugų, o svarbiausia – daug vietų ir sričių, kur jaunas žmogus gali save realizuoti!

Mėgstamiausios Vilniaus vietos ir rajonas/ai?

– Visa mūsų komanda myli senamiestį – jo klaidžias, romantiškas gatveles. Taip pat senamiestis žavi tuo, jog jame yra gausybė mažų žaliuojančių parkelių, kuriuose galima kiek atsikvėpti ir pabėgti nuo miesto šurmulio.

Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

– Vilniečiams ir miesto svečiams linkime mėgautis pavasario saule ir žaliuojančiu Vilniumi, neužsisėdėti namuose ir atrasti kuo daugiau naujų vietų sostinėje!