Vilniaus jaunimo CV | Mes Darom

Bendruomeninės iniciatyvos Mes Darom organizatoriai, atsakingi už švarią ir žalią aplinką, kiekvienais metais vienijantys Lietuvą ir kviečiantys prisidėti prie savo miesto gražinimo!

Prisistatykite! Papasakokite apie save ir vystomą veiklą.

Sveiki, esame organizacija „DAROM“. Jau 12 metų kiekvieną saulėtą pavasarį visoje Lietuvoje organizuojame šiukšlių rinkimo akcijas, vykdome aplinkosauginius projektus, teikiame konsultacijas ekologijos klausimais, domimės zero waste tema. Šiais metais Lietuvoje būsime unikalaus bėgimo plogging (bėgimo + šiukšlių rinkimo) organizatoriai. Esame drąsūs ir energingi, pasiryžę sutikti kiekvieną savanorį kaip lygų komandos narį. 👫

🤔Kaip ir kodėl nusprendėte užsiimti būtent šia veikla?

Stengiamės ne tik patys tvarkyti savo šalį, bet ir įtraukti kitus, skatinti pilietiškumą ir bendruomeniškumą. Norime, kad žmonės miškuose galėtų pasivaikščioti neužkliūdami už padangų, plastikinių maišelių ir kitų dalykų. 🌳 Būtent todėl nusprendėme užsiimti šia veikla ir įtraukti visos Lietuvos gyventojus.

🌇Kodėl savo veiklą plėtojate ir Vilniuje?

Vilnius – aktyvus ir jaunos energijos turintis miestas, buriantis daugybę studentų ir įvairių aktyvių žmonių. Vilnius mums – tai galimybės, žmonės, puiki vieta dirbti ir daryti gera.

🙋‍♂️Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Manome, kad Vilnius yra draugiškas jaunimui, čia yra daugybė organizacijų, bendruomenių, kurios geba įtraukti jaunimą į įvairias veiklas ir uždegti noru veikti.

🤩Ar turite Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Visas Vilnius yra nuostabus, bet mums labiausiai patinka Neries krantinė bei gražieji Vilniaus parkai. 🌲🌳🌿

🗣Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

Vilniečiams ir miesto svečiams linkime išlikti energingiems ir veikliems, juk mūsų sostinėje yra tiek daug veiklos, kuria galima užsiimti. Linkime būti socialiai atsakingiems ir bent vienu žingsniu prisidėti prie švaresnės Lietuvos – balandžio 27 d. ateiti į akciją Darom 2019: Švari šalis – sveiki piliečiai! 🚶‍♀️🚶‍♂️