Vilniaus jaunimo CV | Nauris

❗️Antrąją liepos savaitę grįžtame pristatydami Vilniaus jaunimo CV rubrikos pašnekovą – Nauris DA❗️
Veikli ir nuotykių kupina paauglystė padėjo jam atrasti tai, kas šiandien suteikia kūrybinio džiaugsmo🤩
👇Susipažinkime su Nauriu👇

 

🤩Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.


Esu Nauris, 26m. gimęs ir augęs viename nuostabiausių Lietuvos miestų – Druskininkuose! 🎓Studijavau Vilniuje, vizualinę komunikaciją ir iki šiol gyvenu ir vystau savo veiklas čia.
😁Šiuo metu užsiimu filmavimu, renginių organizavimu bei šviesų dizainu.

🤔Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šiomis veiklomis?

Pirmoji veikla, kuria susidomėjau būdamas 12-14 metų – šviesų dizainas. Tuo metu vaidinau Druskininkų teatre „NIŠA“ ir mums visiems aktoriams pasiūlė savanoriauti Druskininkų teatro festivalyje. Visas vasaras praleisdavome ten, nes tai buvo vienas didžiausių tokio tipo festivalių Lietuvoje, į kurį atvykdavo populiariausi to meto spektakliai ir koncertai. Jie kartu atsiveždavo visą savo techniką ir komandą. Mes, keli vaikinai, pradžioje jiems padėdavome iškrauti šviesas, dekoracijas, paruošti sales. Taip gavau galimybę susipažinti su vis daugiau apšvietėjų, net nepajusdamas, kaip veikla tapo hobiu ir darbu. Esu nišinis šviesos menininkas ir iki dabar dirbu tik su elektroninės muzikos projektais🤩.
Kita veikla – filmavimas 🎬. Juo susidomėjau būdamas 11 klasėje. Mokykloje turėjome galimybę pasirinkti vietoje dailės – kino pamokas. Sudalyvavome Kino Pavasaris | Vilnius International Film Festival „Kino knyga”, susipažinome su daug režisierių. Kartu kūrėme trumpo metro filmus.
Na ir trečioji veikla – renginių organizavimas👏. Esu vieno elektroninės muzikos festivalio organizatorius, kuris šiais metais įvyko jau ketvirtą kartą. Viskas prasidėjo kai man buvo 16-17 metų. Tada leidausi į keliones po Lietuvos muzikos festivalius. Kiekvieną vasarą aplankau apie 6-7 festivalius, dažniausiai juose dirbu, retai kada pasirodau kaip svečias. Per tiek metų sukaupta patirtis, pažintys ir matyta festivalių virtuvė paskatino kurti savo🙌

🏙Kodėl savo veiklas plėtoji Vilniuje?Jau nuo paauglystės atvažiuodavau į Vilnių pas draugus pasisvečiuoti, aplankyti vieną, kitą renginį. Sostinėje esanti Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla buvo pirmoji, kuri pasiūlė mano norimą specialybę. Taip pat tuo metu visos pagrindinės renginių techninio aptarnavimo įmonės buvo įsikūrusios čia. Visa tai lėmė mano sprendimą atvykti į šį nuostabų miestą, kuris suteikia begalę galimybių augti ir tobulėti.

👥Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

TAIP, Vilnius visapusiškai skiria daug dėmesio jaunimui.

😍Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Visas Vilnius turi savito žavesio, bet mane labiausiai stebina senamiesčio vidiniai kiemai. Jie visi tokie skirtingi.

👤Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams? 

Visiems linkiu nuoširdumo ir rezultatai be didesnių kalbų pasijaus.