Vilniaus jaunimo CV | „Only Good Vibes“

Vilniaus jaunimo CV rubrikoje du jauni vaikinai, kurie kviečia sostinės gyventojus pasinerti į ramybės oazę.

Prisistatykite! Papasakokite apie save ir vystomą veiklą.

Esame du draugai – Povilas ir Gytis . Prieš du metus Vilniuje atidarėme plūduriavimo studiją Only Good Vibes. Plūduriavimas – tai terapija, skirta giliam fiziniam, protiniam ir dvasiniam atsipalaidavimui bei organizmo gyvybinių jėgų atstatymui. Mėgstame sakyti, kad ši veikla pati atėjo pas mus – ant akmens nesėdėjome ir naktimis negalvojome. Apie paslaugą pirmą kartą išgirdome klausydamiesi internetu Joe Rogan pokalbių . Viename iš jų yra pasakojama , kad plūduriavimo kapsulę jis yra pasistatęs savo namuose ir naudoja ją po aktyvios fizinės veiklos, o taip pat, jo teigimu, ši terapija padeda kūrybiniam darbui.

Kaip ir kodėl nusprendėte užsiimti būtent šia veikla?

Vos tik pirmą kartą išgirdome apie plūduriavimą, šis atsipalaidavimo būdas patraukė savo galimybėmis bei pritaikymu šiuolaikiniam miesto žmogui. Kino ir TV žvaigždės, planetos olimpiečiai ir sportininkai profesionalai, psichologai, kineziterapeutai ir plūduriavimo entuziastai lyg susitarę tvirtina, jog plūduriavimas tampa jų rutinos dalimi, tad nusprendėme, kad ir Lietuvos sostinės gyventojai turėtų atrasti šią terapiją,

Kodėl savo veiklą plėtojate Vilniuje?

Na, dėl miesto pasirinkimo nebuvo jokių klausimų – abu su Gyčiu esame vilniečiai, be to, sostinėje matėme didžiausias galimybes verslui tapti sėkmingam. Vilnius, lyginant su kitomis Europos sostinėmis, yra puikus miestas, tiek savo apgyvendinimu, tiek dydžiu. Visko čia tikrai užtenka ir mums tikrai pasisekė, kad gyvename čia.

Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Vilnius draugiškas jaunimui tiek, kiek jaunimas draugiškas pačiam Vilniui. Miestą, visų pirma, pradedame kurti nuo savęs, tad viskas mūsų rankose!

Ar turite Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Konkrečios mėgstamiausios vietos mieste neturime, bet džiaugiamės kiekvienu parku ir medžiu. Vilnius tikrai pilnas puikių vietų norint atsipalaiduoti ir pasimėgauti gamta.

Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

Linkime visiems prisidėti kuriant miestą ir jo istoriją. Nepaskęsti rutinoje ir atrasti kuo daugiau laiko sau!