Vilniaus jaunimo CV – Otilija Mataitė

Paskutinioji balandžio mėnesio Vilniaus jaunimo CV rubrikos pašnekovė – Otilija Mataitė. Jauna, aktyvi ir tikrai vien tik studijomis neapsiribojanti mergina😍

 

🔶Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Esu Otilija iš Vilniaus🙋‍♀️. Šiuo metu studijuoju Vilniaus kolegija ikiklinikinę veterinariją. Už kolegijos ribų mokausi japonų kalbos, lankau Jojimo klubas „Ant Balto Žirgo“, dirbu ir atsiradus laisvesnei minutei, savanoriauju! 😁 Šią akimirka savanoriauju dvejuose vietose: Gyvūnų globos organizacija „LESĖ“, kur daugiau laiko praleidžiu su šunimis. Antroji vieta – Zoopark Vilnius, kur diena be linksmųjų graužikų švilpikų nepraeina. Be šių vietų esu savanoriavus daugybėje pavienių dienų renginiuose, kaip AnimeWeekend Renginiai, Comic Con Baltics, Menų pieva ir t.t.🤩

🔶Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šia veikla?

Mano pomėgis savanoriauti atsirado mokykloje. Norėjau naudingai praleisti laisvalaikį, kurio turėjau į valias🤔. Labai mėgstu gyvūnus, tačiau pati jų niekada neturėjau. Draugė vieną dieną kartu su manimi užpildė savanorio anketą į „Lesę“. 🥰Su jos pagalba prasidėjo mano savanoriška veikla. Pamačiau, kad galiu padėti, gerai praleisti laiką ir susipažinti su nuostabiais bendraminčiais, tai motyvavo mane vis dažniaus pildyt savanorystės anketas ir dalyvauti įvairiuose kultūriniuose renginiuose😁.

🔶Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?

Gyvenu Vilniuje, todėl užsiimti savanoriška veikla čia yra patogiausia😊. Taip pat sostinėje vyksta daugybė renginių, kuriuose gaunu galimybių save išbandyti.
Tačiau neatmetu galimybių pamačiusi man patinkantį renginį važiuoti savanoriauti į kitus miestus😁.

🔶Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Vilnius tikrai draugiškas jaunimui. Vis dažniau matau renginius skirtus jaunimui, darbo pasiūlymus ir, be abejonės, galimybes save išbandyti įvairiose savanorystėse.

🔶Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Mano mėgstamiausia vieta Vilniuje yra sakurų sodelis, kuris skirtas Č. Sugiharai pagerbti🥰. Jis gražus ne tik per sakurų žydėjimą, ten smagu su draugais pasėdėti bet kurią dieną, pasinerti į gamtą ir pasiklausyti aplinkui čiulbančių paukštelių.😁
Neseniai atsidarė Japoniškas sodas SEI SHIN En, kuris taip pat tampa viena iš mėgstamiausiu mano vietų, kur galima atsipalaiduoti, pabūti su savimi.

🔶Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Tiek vilniečiams, tiek miesto svečiams linkiu aplankyti ne tik populiariausias vietas 😁. Vilniuje yra tiek neatrastų, gražių kampelių, apie kuriuos mažai kas težino. Vieną dieną išsijunkite telefonus, paslėpkite žemėlapius ir leiskite sau paklaidžioti po senamiesčio gatves, pameskit taką dėl takelio ir tuomet viską pamatysite kitomis akimis, pajausite Vilniaus dvasią 🥰.