Vilniaus jaunimo CV | Savanorių centras

Ši organizacija koordinuoja savanorius visoje Lietuvoje ir tikrai padės susirasti įdomią ir tavo interesus atitiksiančią savanorystės vietą ❗️🕵️‍♀️Kalbinome centro koordinatorę Indrę Daukšaitę.

🗣Prisistatykite! Papasakokite apie save ir vystomą veiklą.

VšĮ Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras – įstaiga veikianti savanorystės skatinimo ir neformaliojo švietimo paslaugų plėtojimo srityse. Mūsų misija – skatinti, skleisti ir populiarinti savanoriavimo idėją tarp įvairaus amžiaus, religinių ir politinių įsitikinimų, išsilavinimo, socialinės padėties ar bet kurios lyties Vilniaus miesto gyventojų, įtraukiant juos į savanorišką veiklą įvairiose srityse.

🤔Kaip ir kodėl nusprendėte užsiimti būtent šia veikla?

Mėgstame bendrauti su jaunimu, turime savanoriškos veiklos patirties ir idėjų, kaip motyvuoti jaunimą savanoriauti, todėl ir nusprendėme dalintis šia patirtimi su jaunimu dirbant tokį darbą.

🏙Kodėl savo veiklą plėtojate Vilniuje?

Priklausome Vilniaus miesto savivaldybei.

👫Kaip manote, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Taip, čia gausu jaunimui pritaikytų erdvių ir renginių, o taip pat aukštųjų mokyklų bei darbo vietų.

😍Ar turite Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Sunku išsirinkti vieną mėgstamiausią vietą. Mums patinka viešosios erdvės, kur žmonės susirenka pabendrauti, pasivaikščioti ir neskubant leisti laiką. Tai gali būti Gedimino prospektas, Lukiškių Aikštė ar net visas VILNIAUS SENAMIESTIS, kur kiekviena gatvelė žavi savo įstabia architektūra.

👉Ko palinkėtumėte vilniečiams ir miesto svečiams?

Linkime būti aktyviems, kūrybiškiems ir pilietiškiems, suprantant, kad daug kas priklauso nuo mūsų pavyzdžio. Skirdami savo laiką kitiems, stengdamiesi būti labiau pozityvūs, kuriame draugiškesnę aplinką.