Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Vilniaus jaunimo CV: tinklaraščio Lena Lisabona autorė Lina

Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.
Esu Lina Bernotaitytė, šiuo metu – tinklaraštininkė, stilistė bei turinio kūrėja socialinėse medijose. Administruoju ir kuriu įvaizdį keliems prekės ženklams, dalinuosi savo įkvėpimais bei mados naujienomis tinklaraštyje www.lenalisabona.com

Kodėl būtent ši veikla?
Penkerius metus dirbau viename didžiausių mados leidinių. Mados redaktorės pareigos leido savo požiūrį išreikšti ne tik žurnalo puslapiuose, bet ir internetinėje erdvėje. Tai tapo mano pagrindiniu darbu. Viskas įvyko savaime, sekant paskui savo aistrą – madą.

Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?
Vilnius yra mano namai ir tai vienas nuostabiausių miestų pasaulyje. Čia gera kurti naujus dalykus ir visus supažindinti su pasaulio aktualijomis. Manau, kad Vilnius – kūrybiškas miestas nestokojantis įkvėpimo. Nors ir dažnai keliauju kitur, tačiau nieko nėra nuostabiau už lietingą vasaros dieną Vilniuje.

Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?
Čia kuriasi daug naujų iniciatyvų, verslų ir startuolių. Sudarydami sąlygas iniciatyvoms augti – visi prisidėsime prie jų vystymosi sėkmės suburdami dar labiau draugiškesnę bendruomenę.

Mėgstamiausios Vilniaus vietos ir rajonas/ai?
Mano mėgstamiausios Vilniaus vietos gana kontrastingos, manau, kad tam tikro žavesio turi urbanistiniai rajonai kaip Naujamiestis, Šeškinė ar Lazdynai – tikrai ne viena mados fotosesija buvo įkvėpta būtent šios aplinkos. Gražiausias dienas praleidžiu Žvėryne, ramioje mažoje gatvelėje savo terasoje. Mano mėgstamiausios maisto/gėrimų vietos yra Backstage Cafe kavos namai, Delta Mityba kavinė ir King & Mouse baras.

Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?
Vilniečiams linkiu nepamiršti vienybės ir bendrumo jausmo bei pasididžiavimo mūsų visų sukurtu miestu. Miesto svečiams linkiu pažinti nuostabias vietas visame mieste, nes tarp pilkų sienų slepiasi tikri gastronomijos bei mados atradimai.

Dėkojame, Linai, už įdomius atsakymus bei rekomendacijas!
Apsilankykite Linos tinklaraštyje:
www.lenalisabona.com