Vilniaus Jaunimo CV: Tomas Legenzovas

Tomas Legenzovas savyje talpina begalę talentų. Energija, kūrybiškumas ir profesionalumas vaikino kelyje – kiekvieną dieną. Pasidžiaukime kartu su juo ir už jį!

Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Esu renginių vedėjas, choreografas, scenos menų atlikėjas bei mokytojas. Mano darbas yra įvairios projektinės, socialinės ir edukacinės veiklos: prieš renginius analizuoju scenarijus, konsultuoju organizatorius režisūros klausimais, būnu vedėjas ar atlikėjas, netgi tenka įsikūnyti į personažus, dainuoti, šokti, daug improvizuoti. Be to, vedu įvairias verslo konferencijas, kuriose svarbios kompetencijos verslo srityje bei nepriekaištinga komunikacija užsienio kalbomis. Mano tikslas – kurti pakilią nuotaiką švenčių ir renginių metu.

Kodėl būtent ši veikla?

Šią veiklą pradėjau žinodamas savo stiprybę – gebu jausti ir suprasti publiką. Tėvai visada sakė, jog užaugęs būsiu diplomatas, nes kultūringai bendraudavau, mokėdavau rasti išeitis iš sudėtingų situacijų – tokių savybių neabejotinai reikia vedant aukšto lygio renginius.

Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?

Vilniuje yra gausu bendrovių, organizuojančių savo šventes. Vilniaus teritorijoje ir apylinkėse vyksta daugiausiai renginių Lietuvoje, čia pažįstų daugelį reikalingų tiekėjų ir galiu rasti visko, ko gali prireikti įgyvendinti būsimų renginių vizijas.

Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Manau, kad aktyviesiems ir turintiems noro siekti Vilnius yra tikras galimybių miestas. Mano patarimas jaunimui – nebijokite, bendraukite su jums patinkančiais ir kaip didžiausią savo resursą naudokite kūrybiškumą.

Mėgstamiausios Vilniaus vietos ir rajonas/ai?

Labiausiai mėgstu pavalgyti Užupio respublikoje, įkvėpti oro ir pamedituoti prie Pūčkorių atodangos, pasivažinėti dviračiu Vingio parke.

Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Palinkėčiau būti draugiškiems kiekvienam sutiktam žmogui – vienybė ir gerumas tikrai padėtų labiau džiaugtis gyvenimu.