Vilniaus jaunimo CV | Ugnė Vertelytė – „Ananaso kelionės“

Vilniaus jaunimo CV rubrikoje Ugnė Vertelytė . Ananaso kelionės tinklaraštininkė siekianti parodyti, kad kelionės gali būti prieinamos visiems.

👀 Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Aš esu Ugnė Vertelytė arba Ananaso kelionės. Kaip Ugnė – esu 21 metų studentė, studijuoju penitencinę teisę Mykolo Romerio teisės mokykloje, dirbu gyvūnų prieglaudoje ,,Tautmilės Prieglaudėlė“ ir kovos menų trenere. O kaip Ananaso kelionės, esu dar tik trijų mėnesių projektas pigių kelionių atradimams ir konsultacijoms kelionių klausimais.

🤔 Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šia veikla?

Kelionės buvo neatsiejama mano vaikystės ir paauglystės dalis. Aš tuo augau ir taip atradau polinkį keliauti. Pamenu, po kelionių į gimtinę grįždavau pasikrovusi gražiausių vaizdų ir emocijų, tik greitai būdavau nugesinta žodžiais ,,niekam neįdomu”, liūdnų veidų ir lietuviško santūrumo, kuris tvyrojo mano mažuose Anykščiuose. Jau būdama maža supratau, kad noriu džiaugtis kelionėmis kartu, DALINTIS įspūdžiais. Vienos kelionės metu įvyko lūžis, kai supratau, kad keliavimas man lygus išsilaisvinimui, ir, kad pasaulis iš tikrųjų yra toks didelis, kad kiekvienam užteks vietos būti savimi. Bet laikui bėgant susidūriau su kažkokiu neaiškiu stereotipu – ,,keliauti yra brangu” ir klausimu – ,,tai iš kur tokie pinigai pas tave?” – skaudėjo klausyti, kai daugybė skrydžio bilietų po dvidešimt eurų į abi puses. Taip grįžo graži vaikystės mintis – dalintis. Juk skrydžių sau ieškau nuolat ir tikrai ne visais pasiūlymais naudojuosi, tai galbūt kažkam bus naudinga. Prasidėjo viskas nuo mano Instagram paskyros, kai kartais kviesdavau draugus pakeliauti. O dabar Ananaso kelionės turi 5 tūkst. sekėjų.

🌇 Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?

Gyvenu, mokausi ir dirbu Vilniuje, bet turinys, kuriuo dalinuosi skirtas visiškai visiems Lietuvos gyventojams.

👨‍👩‍👧‍👧 Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Manau, kad visiškai visa Lietuva yra draugiška, jei tik pats jaunimas to nori ir ieško būdų susidraugauti.

🌃 Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Dvi. Netoli Rasų kapinių yra parkas ant kalno, sedėdama šalia skardžio krašto, galiu stebėti, kaip leidžiasi/kyla lėktuvai, kartais taip žemai, kad net baisu būna. Ir oro uostas, eidama link skrydžio vartų žinau, kad tuoj nutiks kažkas nuostabaus, arba jau nutiko, jei esu kelyje link išėjimo.

👀 Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Kadangi dabar yra naujų metų pradžia – visur pasaulyje pasklido ,,būsiu kitoks” banga – neleisiu sau valgyti tiek daug, neleisiu sau keiktis, ir panašiai. Tai aš palinkėsiu vietoj tų visų draudimų, geriau jau kažką sau LEISTI❗️ Nesvarbu, ar leisti sau valgyti tortą, jei tik nori, leisti sau ilgiau pamiegoti ar leisti nusipirkti sau skrydžio bilietą. Ir, žinoma, aplankyti mano minėtą parka, palydėti lėktuvų.✈️