Vilniaus jaunimo CV | Vismantė Ruzgaitė

Vismante Ruzgaite: fotografė, video kūrėja. Jauna menininkė susikūrusi erdvę, kurioje gali būti tikrąja savimi ir nesistengti įtikti kitiems.
https://www.facebook.com/NONA-912770505504113/

👀 Prisistatyk! Papasakok apie save ir vystomą veiklą.

Esu Vismante Ruzgaite. Dažniausiai prisistatau kaip fotografė, bet taip pat filmuoju bei montuoju. Turiu 2 bakalaurus: vaizdo operatoriaus Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus ir kūrybinių industrijų Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU). Kuriu meninį projektą NONA , kuriame parodau savo mėgstamiausius darbus, kaip Oskaras Koršunovas darytas plakatas ar ,,Bočių debesys“.
https://www.facebook.com/NONA-912770505504113/

Kaip ir kodėl nusprendei užsiimti būtent šia veikla?

Dirbant fotografijos sferoje dažnai tenka fotografuoti pagal užsakovų norus, jų lūkesčius. Norėjau turėti erdvę, kurioje galėčiau parodyti savąjį stilių. NONA yra mini projektas, facebook plartforma, kur dedu tik tas nuotraukas, kurios man patinka, sukelia jausmus.

🌇 Kodėl savo veiklą plėtoji Vilniuje?

Nes noriu gyventi Vilniuje, tačiau ateity savo veiklą norėčiau plėsti už Lietuvos ribų.

👨‍👩‍👧‍👦  Kaip manai, ar Vilnius draugiškas jaunimui?

Vilnius yra draugiškas, jis toks mažas ir jaukus. O kaip kitaip?

🤔 Ar turi Vilniuje savo mėgstamiausią vietą?

Niekaip negaliu išskirti vienos mėgstamiausios vietos. Kur praleisti savo laisvalaikį renkuosi pagal sezoną Rudenį mėgstu grožėtis Vilniaus panorama nuo Kryžių Kalnas , vasarą atsipalaiduoju prie Balzio Ezeras . O žiemą greitai lekiu ant Liepkalnis.

🗣 Ko palinkėtum vilniečiams ir miesto svečiams?

Palinkėčiau būti drąsiems ‼️