Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020–2022 MOKSLO METAMS AKREDITUOTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ SĄRAŠAS

Vilniaus miesto savivaldybės 2020–2022 mokslo metams akredituotų neformaliojo vaikų švietimo programų (NVŠ), kuriose galima pasinaudoti nvš 15 Eur krepšeliu, sąrašas.

 

Eil. nr. NVŠ teikėjas NVŠ programos pavadinimas KTPRR kodas*
1. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“ „Kulinarijos studija“ 12001418
2. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“ „Ritminė gimnastika“ 120502242
3. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“ „Šachmatai“ 122001410
4. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ „Kūrybinio rašymo dirbtuvės“ 122001419
5. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ „Joga vaikams“ 120502137
6. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ „Ukulėlės studija“ 120101418
7. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ „Teatrinių improvizacijų dirbtuvės“ 120400317
8. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ „Lietuvių kalba“ 121400552
9. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Asmenybės ugdymas teatro raiška“ 120400256
10. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Keramikos būrelis“ 120200523
11. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Šokantys garsai“ 120300601
12. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Dailės būrelio programa 120200522
13. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Dainavimo studija „Labas“ 120100869
14. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Bendraukime lietuviškai“ 121400463
15. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Gitaros būrelio programa“ 120100870
16. Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas „Anglų kalbos būrelis“ 121400323
17. Vaikų ir jaunimo klubas „Žvaigždutė“ „Aerobinė gimnastika“ 120502241
18. Vilniaus kolegija „Praktikumų ciklas moksleiviams „Chemija – tai viskas, kas mus supa“ 122001424
19. Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“ „Meninė ir dokumentinė fotografija“ 121200109
20. Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes“ „Braižyba ir dizainas“ 120200834
21. Vilniaus Gedimino technikos universitetas „Dizainas ir techninė kūryba“ 120600482
22. Vilniaus Gedimino technikos universitetas „Architektinės kūrybos būrelis“ 120600483
23. Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla „Dailės pagrindų studija“ 120200008
24. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC grafinis dizainas“ 121000613
25. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC animacija“ 120200835
26. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC zumba“ 122001428
27. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC baleto studija „Tip Toe“ 120301046
28. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC komiksai ir iliustracija“ 120200836
29. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC pilatesas“ 122001429
30. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC joga vaikams“ 122001434
31. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC flamenko šokių grupės „Solea“ 120301047
32. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC ukulėlė“ 122001432
33. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras „LVJC asmeninis tobulėjimas“ 122001430
34. Lietuvos skraidančio disko federacija „Lėkščiasvydis“ 120502259
35. KSU Švietimo akademija „Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ 121100443
36. Gyvensenos medicinos centras VšĮ „Sanus“ „Sportuoju ir tobulėju“ 120502268
37. Gyvensenos medicinos centras VšĮ „Sanus“ „Sportuoju ir tobulėju namie“ 120502264
38. Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras „Šiandien paauglys – rytoj lyderis! I žingsnis (Vilnius)“ 122001426
39. Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras „Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės (I žingsnis) (Vilnius)“ 122001431
40. Baltijos edukacinių technologijų institutas „Grafinis mą(s)tymas“ 121000431
41. Baltijos edukacinių technologijų institutas „Išorinio (FrontEnd) ir vidinio (BackEnd) pragramavimo pažengusiųjų (Advanced) kursas“ 121000428
42. Baltijos edukacinių technologijų institutas „Programavimas“ 121000612
43. Baltijos edukacinių technologijų institutas „Startas“ 121000610
44. Baltijos edukacinių technologijų institutas „Technologijos robotikoje“ 121000544
45. Laisvoji mokytoja Viktorija Kirilovaitė „Šiuolaikinis baletas“ 120301033
46. Laisvoji mokytoja Rasa Vaičiulytė „Nuotolinės ir kontaktinės fortepijono pamokos“ 120101517
47. Laisvoji mokytoja Jolanta Grudzinskienė „Tinklinio pradmenys“ 120502246
48. Laisvoji mokytoja Alina Tomaševič „Intensyvūs šnekamosios anglų kalbos kursai“ 121400666
49. Laisvoji mokytoja Ramunė Pūdžiuvelienė „Diatoninių spalvotų varpelių instrumentinė grupė“ 120101515
50. Laisvoji mokytoja Ramunė Pūdžiuvelienė „Populiariosios muzikos dainavimo grupė“ 120101516
51. Laisvoji mokytoja Rūta Strauzaitė „Kūrybos dirbtuvėlės „Sparnuotas drambliukas“ 122001413
52. Laisvoji mokytoja Vaida Urvikienė „Moki žodį – žinai kelią“ 121400664
53. Laisvoji mokytoja Monika Parniauskaitė „Šiuolaikinis šokis“ 120301044
54. Laisvoji mokytoja Silvija Kazakevičienė „Eksperimentuok ir pažink pasaulį“ 120800262
55. Laisvoji mokytoja Renata Mikailienė „Vaikų fotodizaino studija „Fotoamor“ 121200112
56. VšĮ futbolo mokykla „Ataka“ „Futbolas visiems Vilniaus mieste“. 120502247
57. VšĮ „Rytų kovos menų centras“ „Shindokai-kan karate sportiniai užsiėmimai“ 120502266
58. VšĮ uftbolo klubas „Vilnius“ „Futbolo treniruotės“ 120502239
59. VšĮ futbolo mokykla „Fortūna“ „Futbolo galia“ 120502245
60. VšĮ Sostinės ledo ritulio akademija „Ledo ritulio ugdymo programa“ 120502244
61. VšĮ „Būk saugus“ „Saugus vaikas“ 122001411
62. VšĮ „Amici Art“ „Šokių studija „Draugystė“ 120301040
63. VšĮ šokių studija „Imperium“ „Gatvės šokiai“ 120301036
64. VšĮ šokių studija „Imperium“ „Naujos kartos „influenceriai“ 121200114
65. VšĮ šokių studija „Imperium“ „Pramoginiai – sportiniai šokiai“ 120301037
66. VšĮ Sveikatos mokymų institutas „Aktyvuko akademija“ 120502261
67. VšĮ sporto klubas „Arėjas“ „Vaikų ugdymas ir lavinimas sambo sporto šakos pagalba, populiarinimas Vilniaus mieste“ 120502234
68. VšĮ teatras „Chimeros“ „Teatro raiškos ugdymas statant spektaklį (Vilniaus)“ 120400407
69. VšĮ „Tu tik šok“ „Vilniaus m. sportinių šokių šokėjai“ 120301039
70. VšĮ „Vaikų uostas“ „Taikomųjų mokslų fakultetas“ 122001422
71. VšĮ „Vaikų uostas“ „Teatras – tai žaidimas“ 120400406
72. VšĮ „Giliuko“ laboratorija „STEAM mokslinis būrelis „Giliuko laboratorija“ 122001403
73. VšĮ „Sporto linija“ „Akrobatikos treniruotės sportuojantiems ir nesportuojantiems 6–10 m. vaikams“ 120502253
74. VšĮ „Sporto linija“ „Akrobatikos treniruotės sportuojančiam ir nesportuojančiam 11–19 m. jaunimui“ 120502254
75. VšĮ „Italia terra mea“ „Italų kalba vaikams“ 121400665
76. VšĮ „Edukaciniai renginiai“ Bricks 4 Kidz edukacija su LEGO mokyti S.T.E.M. pagrindus“ 120600431
77. VšĮ „Laisvalaiko akademija“ „Paauglės akademija“ 122001433
78. VšĮ sostinės futbolo akademija „Vilniaus vytis“ „Neformalusis vaikų švietimas futbolo veikloje“ 120502240
79. VšĮ „Mano šviesa“ „Natūralių higienos priežiūros produktų pažinimas“ 120800259
80. Profesinio mokymo centras „Žirmūnai“ „Sveika mityba ir stilius“ 122001421
81. Visuomeninė organizacija „Sugrįžk į save“ „Charakterio ugdymo ir sveikatingumo programa paaugliams“ 122001425
82. Sporto klubas „Faiteris LT“ „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ 120502146
83. Sporto klubas „Budora“ „Sveikatos ir sportinio meistriškumo skatinimas funkcinių treniruočių metu“ 120502262
84. MB „Sportimore“ „Dziudo treniruotė vaikams“ 120502251
85. UAB „Bananas“ „Mažoji medicinos mokykla Vilniuje“ 122001406
86. UAB „Smaragdo miestas“ „Žongliravimas“ 122001414
87. UAB „Sporto namai“ „Judėti. Tobulėti. Atrasti“ 120502265
88. UAB „Verslo lyderių ugdymo centras“ „MiniBoss“ idėjų generavimas“ 122001409
89. UAB „Padelio teniso akademija“ „Padelio teniso treniruotės vaikams“ 120502258

 

 

KTPRR kodas – kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registro programai suteiktas kodas.