Vilniaus miesto tikslinės teritorijos vietos veiklos grupė turi naują Valdybą!

2021 m. gegužės 26 dieną įvyko Vilniaus miesto tikslinės teritorijos vietos veiklos grupės (Vilniaus miesto VVG) pirmasis naujos valdybos posėdis. Jo metu buvo išrinkta nauja Valdybos pirmininkė. Ja tapo savivaldybės deleguota valdybos narė Gita Kondrotaitė (VMSA Jaunimo skyriaus vedėja), kuri pakeitė anksčiau šias pareigas ėjusią Aistę Litvinaitę – Jablonskienę (Vilniaus Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų Investicijų plėtros vadovė), kurią į valdybą delegavo verslo asociacija. Pavaduotoju patvirtintas pirmininkės teikimu Lukas Eigėlis (Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ Valdybos narys).

Vilniaus miesto VVG yra asociacija, jungianti verslą, NVO ir savivaldybę teritoriniu pagrindu. Šiuo metu asociacija turi 4 narius: Vilniaus miesto savivaldybę, Lietuvos neįgaliųjų draugiją, Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungą „Apskritas stalas“ beiVilniaus Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmus, kurie ir deleguoja savo atstovus į valdybą.

Naujos valdybos laukiantys iššūkiai – esamos 2016-2022 m. strategijos įgyvendinimas, naujos strategijos parengimas (2023-2029 m.), siekiant išryškinti Vilniaus miesto vietos bendruomenės ir vilniečių poreikius. Planuojama Vilniaus miesto VVG plėtra, kviečiant prisijungti naujas organizacijas atstovaujančias vilniečių interesus.

Tikimės, kad naujai išrinkti valdybos nariai ir pirmininkė, ras patį sėkmingiausią modelį, kaip naujojo periodo Strategijoje suderinti vietos bendruomenės ir kiekvieno Vilniečio lūkesčius!

Daugiau informacijos apie Vilniaus VVG veiklą: www.vilniausvvg.lt