Vilniaus moksleiviams – Europos jaunimo parlamento Lietuvoje Nacionalinė sesija

Vilniaus moksleiviai yra kviečiami nepraleisti progos sudalyvauti Europos Jaunimo parlamento Lietuvoje (EJP) organizuojamoje Nacionalinėje sesijoje „Jaunimas už demokratiją“ bei išbandyti save parlamentaro kėdėje kovo 19 – 22 dienomis Vilniuje.

Sesijos dalyvių laukia itin dinamiška penkių dienų programa, kurią sudarys ne tik iškilminga renginio atidarymo ceremonija, komandos formavimo užsiėmimai, darbas komitetuose, susitikimai su įvairių sričių ekspertais bei kultūras vienijančios vakaronės, bet ir įspūdinga kulminacija – generalinė asamblėja Vilniaus miesto savivaldybėje. Nacionalinė sesija suteiks galymybę susipažinti su aktyviais ir perspektyviais bendraminčiais bei įdėmiai ir įdomiai pažvelgti į parlamentaro darbo subtilybes.

Nacionalinė sesija suburs daugiau nei 100 dalyvių iš Lietuvos bei visos Europos. Profesionaliausiai ir kūrybiškiausiai pasirodę delegatai turės galimybė dalyvauti tarptautinėje sesijoje, pritrauksiančioje daugiau nei 300 jaunuolių iš įvairių Europos kampelių.

Tad moksleiviai, kuriems šiuo metu yra 16 – 22 metų, kurie domisi politika, visuomeniniu gyvenimu, Lietuvos, Europos ir pasaulio aktualijomis;

Yra kūrybingi, išradingi bei aktyvūs;

Kuriems rūpi ne tik savo, bet ir visų Europos piliečių ateitis ir kurie trokšta pasisemti naujos patirties ir turiningai praleisti laiką;

KVIEČIAMI NEPRALEISTI PROGOS ir dalyvauti antrojoje Nacionalinėje Europos Jaunimo parlamento Lietuvoje sesijoje „Jaunimas už demokratiją“!

KADA? 2015 m. kovo 19 – 22 dienomis.

KUR? Vilniuje. Sesijos metu dalyviai lankysis „Europos namuose“, ISM universitete, Vilniaus miesto savivaldybėje.

KAIP DALYVAUTI? Dalyvio anketą rasti galima čia http://goo.gl/forms/t0i3dQmuQl . Ją užpildyti galima iki vasario 28 d. Atrinktus dalyvius informuosime iki kovo 5 d.

DALYVIO MOKESTIS – 15 EUR

Daugiau informacijos paštu: ltns2015@eyp.lt

Sekti galima ir Facebook‘e: 2nd National Session of EYP Lithuania

Renginys vyks anglų kalba