„Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centro“ veikla karantino metu

VšĮ „Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centras“ karantino laikotarpiu negalėjo vykdyti savo pagrindinių veiklų. Dėl susiklosčiusios situacijos buvo pristabdytos paskaitos Vilniaus miesto ir rajono moksleiviams bei kartu su Šeškinės bendruomenių sąjunga organizuojamas projektas „Valanda su senjoru“. Vis tik, pasidžiaugti yra kuo!

Per šį laikotarpį stengtąsi kiek įmanoma daugiau sekti naujienas susijusias su COVID-19 padėtimi Lietuvoje ir skleisti informaciją, kaip galima prisidėti kovoje su pandemija. Socialiniuose centro tinkluose (Facebook ir Instagram) nuolat skelbta informacija apie galimas savanorystės vietas ir pozicijas. Savanoriaujantys buvo kviečiami dalintis įspūdžiais apie savanorystę – „Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centro“ darbuotojos jais dalinosi socialiniuose tinkluose, kad geru pavyzdžiu įkvėptų kitus. Buvo sukurti informaciniai bloknotai su visa svarbiausia informacija apie galimas savanorystės vietas. Centro Facebook paskyroje buvo sukurtas renginys, kuriame skelbta naujausia informacija apie savanoriškas veiklas karantino metu. Tokiu būdu kviesta užsiimti savanoriška veikla parodant savanorystės svarbą.
Taip pat, centro socialiniuose tinkluose ir Vilniaus mokykloms, buvo skelbta informacija apie galimybę dalyvauti Jaunimo Savanoriškos Tarnybos programoje. Pradėti pasiruošimo darbai vasaros projektui SAVANORYSTĖS VASARA’ 20. Startavo filmuko apie atliktą tyrimą „Savanorystės Lietuvoje portretas“ parengiamieji darbai. Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su „NIA Studija“ dėl bendro projekto „Amžius neriba-patirk judėjimo džiaugsmą“. Pradėta bendradarbiauti su „AIESEC Lietuva“ organizacija. Taip pat

Balandžio mėnesį inicijuota nauja veikla – žaidimas Instagram paskyroje. Dukart per savaitę visą  mėnesį „Vilniaus neformaliojo ugdymo ir savanorystės centro“ Instagram sekėjai galėjo atsakinėti į įvairiausius klausimus, susijusius su savanoriška veikla Lietuvoje bei pasaulyje ir taip įdomiai praleisti laiką, pagilinti žinias bei laimėti  centro įsteigtus prizus.