Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

2019 m. lapkričio mėnesio renginiai Kirtimų kultūros centre

Kirtimų kultūros centrasLapkričio 2 d. 12 val.
Senjorų klubo popietė
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Senjorų klubas

Lapkričio 2 d. 19 val.
Sonic Vilnius | garso takelių perklausa
Dalyviai: Marielle Vitureau ir Yiorgis Sakellariou.

Lapkričio 3 d. 13 val.
Klubo „AlisTan“ popietė
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro slavų klubas „AlisTan“

Lapkričio 4 d. 19 val.
IVA NOVA /RU/ + Crucial Features /LT/
Dalyviai: IVA NOVA ir Crucial Features.

Lapkričio 5 d. 18 val.
Diskusija „Integracija per meną: galimybė ar iššūkis?“
Dalyviai: Akvilė Žilionytė, Akvilė Magicdust, Apeirono teatro režisierės Eglė Kazickaitė ir Greta Gudelytė
Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius

Lapkričio 7 d. 11 val.
Dirbtuvės Ne/natūralūs lauko įrašai/natūralūs overdubinimai
Dalyviai: William „Bilwa“ Costa

Lapkričio 9 d. 20 val.
Poilsio vakaras „Kam per 30“
Dalyviai: Vakaro vedėjas, didžėjus

Lapkričio 10 d. 13 val.
Klubo „AlisTan“ popietė
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro slavų klubas „AlisTan“

Lapkričio 11 d. 19 val.
Susikirtimai XX
Dalyviai: Ilia, Konstantin and me (RU/NO), BURST (IT

Lapkričio 16 d. 12 val.
Senjorų klubo popietė
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Senjorų klubas

Lapkričio 16 d. 20 val.
Poilsio vakaras „Kam per 30“
Dalyviai: Vakaro vedėjas, didžėjus

Lapkričio 17 d. 13 val.
Klubo „AlisTan“ rudens šventė
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro slavų klubas „AlisTan“, svečiai

Lapkričio 19 d. 19 val.
Filmo peržiūra „Rain the Color of Blue with A Little Red In It“

Lapkričio 23 d. 20 val.
Poilsio vakaras „Kam per 30“
Dalyviai: Vakaro vedėjas, didžėjus

Lapkričio 24 d. 13 val.
Klubo „AlisTan“ popietė
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro slavų klubas „AlisTan“

Lapkričio 24 d. 12 val.
Atvira romų šokio pamoka LowAir
Dalyviai: Sare Roma kolektyvas
LowAir studija Gedimino pr. 2A, Vilnius

Lapkričio 28 d. 9.30 val.
Neįgaliųjų abilimpiada
Dalyviai: Lietuvos žmonių su negalia sąjunga

Lapkričio 26 d. 19 val.
Filmo peržiūra „SIKSA. Stabat Mater Dolorosa”

Lapkričio 30 d. 20 val.
Poilsio vakaras ,,Kam per 30“
Dalyviai: Vakaro vedėjas, didžėjus

 


Kirtimų kultūros centro kolektyvų renginiai

Lapkričio 2 d. 19 val.
Grupės „Arklio Galia” koncertas renginyje „Savičiaus šPUNKai-2!”
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro grupė „Arklio Galia”
Baras „Savičiaus šPUNKa“, Savičiaus g. 9, Vilnius

Lapkričio 4 d. 18.30 val.
Pojūčių spektaklis „Kodėl aš čia“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro repeticijų salė, A. Jakšto g. 9-130, Vilnius

Lapkričio 5 d. 18.30 val.
Pojūčių spektaklis „Kodėl aš čia“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro repeticijų salė, A. Jakšto g. 9-130, Vilnius

Lapkričio 6 d. 11.00 val.
Spektaklis „Virtuvės istorija“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Vaikų dienos centras „Boružėlės“, Fizikų g. 3, Vilnius

Lapkričio 6 d. 18.30 val.
Pojūčių spektaklis „Kodėl aš čia“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro repeticijų salė, A. Jakšto g. 9-130, Vilnius

Lapkričio 9 d. 12.00 val.
Spektaklis „Gerumo pasaka“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė ,,Naujasis teatras“
Naujojo teatro kamerinė salė, A. Jakšto g. 9-228, Vilnius

Lapkričio 9 d.
„Rasoda“ pasirodymas koncerte „Rudens mozaika“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro ansamblis „Rasoda“, Elektrėnų bendruomenė

Lapkričio 9 d. 15 val.
Kolektyvo „Volta“ pasirodymas VDU Žemės ūkio akademijos šokių klubo „PILĖNAI“ šokių popietėje
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyvas „Volta“, kiti svečiai
VDU ŽŪA centrinių rūmų Iškilmių sale, Studentų g. 11, Akademijos mstl., Kauno rajonas.

Lapkričio 11 d. 20 val.
Šokių kolektyvo „Vilniaus Pynimėlis“ ir „Liaudiškos muzikos kapelos“ pasirodymas
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Vilniaus Pynimėlis“, „Liaudiškos muzikos kapela“
„Corner“ viešbučio konferencijų salė, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Lapkričio 12 d. 18.30 val.
Pojūčių spektaklis „Kodėl aš čia“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė ,,Naujasis teatras“
Naujojo teatro repeticijų salė, A. Jakšto g. 9-130, Vilnius

Lapkričio 13 d. 18.30 val.
Spektaklis „Stiklinis žvėrynas“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro kamerinė salė, A. Jakšto g. 9-228, Vilnius

Lapkričio 13 d. 19.30 val.
Grupės „shishi“ koncertas
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro grupė „shishi“
PAN GAR, ul.Slowackiego 19/21, 60-822, Poznanė, Lenkija

Lapkričio 14 d. 10.00 val.
Spektaklis „Skersgatvio pasaka“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė ,,Naujasis teatras“
Vaidilos teatras A. Jakšto g. 9, Vilnius

Lapkričio 15 d. 23.50 val.
Grupės „shishi“ koncertas
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro grupė „shishi“
BUSH LOUD Showcase – BUSH 2019, Robot, Akácfa u. 49, Budapeštas, Vengrija

Lapkričio 16 d. 12 val.
Spektaklis „Stebuklų metas“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro kamerinė salė, A. Jakšto g. 9-228, Vilnius

Lapkričio 16 d. 17 val.
Kolektyvo „Volta“ pasirodymas Pasaulio sportinių šokių federacijos reitingo varžybose „Kaunas Open 2019″
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyvas „Volta“, kiti dalyviai
Sporto ir kultūros centras. Vasario 16-osios str. 8, Garliava, Kauno raj.

Lapkričio 19 d. 9.15, 10.15 val.
2 spektakliai „Gerumo pasaka“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Darželis „Žilvitis“, Viršuliškių g. 9, Vilnius

Lapkričio 16 d.
„Rasoda“ pasirodymas festivalyje „Mes kaimynai“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro ansamblis „Rasoda“
Karininkų ramovė, Pamėnkalnio g. 13, Vilnius

Lapkričio 17 d.
„Rasoda“ koncertas „Meilės Dainos“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro ansamblis „Rasoda“
Šeškinės bendruomenės asociacija

Lapkričio 19 d. 18.30 val.
Pojūčių spektaklis „Kodėl aš čia“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro repeticijų salė, A. Jakšto g. 9-130, Vilnius

Lapkričio 21 d. 13.20 val.
Spektaklis „Beauštanti“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Elektrėnų raj, Semeliškių gimnazija

Lapkričio 22 d. 18.30 val.
Spektaklis „Vaižgantas“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro kamerinė salė, A. Jakšto g. 9-228, Vilnius

Lapkričio 23 d. 21 val.
Koncertų ciklas „Po kilimu“ grupės „Kamanių šilelis“ koncertas
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro grupė „Kamanių šilelis“
Teatro studija Atviras ratas, Ašmenos g. 8, Vilnius

Lapkričio 23 d. 12 val.
Kolektyvo „Volta“ pasirodymas Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybose „Domino taurė 2019“.
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyvas „Volta“, kiti dalyviai
Molėtų sporto arena, Ąžuolų g.10, Molėtai

Lapkričio 25 d. 11.00 val.
Spektaklis „Beauštanti“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Kėdainiai, Lietuvos sporto universiteto „Aušros“ progimnazija

Lapkričio 26 d. 18.30 val.
Pojūčių spektaklis „Kodėl aš čia“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro repeticijų salė, A. Jakšto g. 9-130, Vilnius

Lapkričio 28 d. 14 val.
Pojūčių spektaklis „Kodėl aš čia“
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro Neįgaliųjų teatro grupė „Naujasis teatras“
Naujojo teatro repeticijų salė, A. Jakšto g. 9-130, Vilnius

Lapkričio 29 d. 18 val.
Vienišo vilko klubo „Country vakarėlis”
Dalyviai: Kirtimų kultūros centro grupė „Vilkai”
Vilniaus mokytojų namų Baltoji salė, Vilniaus g. 47, Vilnius