Alberto Bakučio fotografijų paroda „Vilniaus bokštai“

Kviečiame pamatyti Alberto Bakučio fotografijos parodą „Vilniaus bokštai“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6).
Parodoje autorius pateikia mums daug kartų matytus Vilniaus bokštus kitu neįprastu rakursu ir būtent tai ir suteikia nuotraukoms savitumo.
Albertas Bakutis gimė 1947 metais Raseiniuose. Nuo 1965 m. gyvena Vilniuje, mokėsi  Vilniaus universitete Ekonomikos fakultete. Fotografija domėtis pradėjo dar besimokydamas Raseinių vidurinėje mokykloje. Šio pomėgio neapleido ir studijų metais. Rimčiau domėtis fotografija ir šiam pomėgiui skirti daugiau laiko atsirado galimybė baigus darbinę veiklą ir tapus senjoru. Su fotoaparatu visur ir visada, nes gražių ir įdomių akimirkų negalima praleisti.
Surengė fotoparodas: „Gyvenimo spalvos“, „Gyvenimo pilnatvė“, „Antakalniečiai“, „Vilniaus bokštai“,  kurios buvo  eksponuojamos Vilniaus centrinėje bibliotekoje, Vilniaus miesto savivaldybėje, Žirmūnų ir Antakalnio  seniūnijose, Švietimo akademijos galerijoje „Verdenė“.
Fotografija yra geriausias būdas atsikvėpti, praleisti laisvalaikį, išreikšti savo jausmus ir mintis, įamžinti tai, kas supa mus.
Paroda bus eksponuojama iki spalio 31 d.