„Angelų vaikai – su meile Jums“

„Angelų vaikai – su meile Jums“ – tai viena iš ilgiausias tradicijas turinčių švenčių  Vilniaus mokytojų namuose, kuri organizuojama bendradarbiaujant su LR vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga. Jos metu ypatingi vaikai iš specialiųjų mokyklų, globos namų, ugdymo centrų iš visos Lietuvos sugužėdavo į VMN kiemelį, čia prekiaudavo savo pagamintais darbeliais, juos sveikindavo ir savo pasirodymais džiugino populiariausi Lietuvos atlikėjai ir muzikantai. Šventės ambasadorius ir ilgametis vedėjas Mantas Wizard visuomet nustebindavo išradingais triukais.

Šiemet gyvai dar nepasimatysime, bet tikrai nepamiršome savo mylimų „Angelų vaikų“. Juos ir visus kitus Lietuvos vaikučius sveikiname su artėjančiomis mažosiomis Velykėlėmis ir kviečiame balandžio 24 d. sekmadienį nuo 10 val. ryto jungtis prie Mokytojų namų FB puslapio https://www.facebook.com/VilniausMokytojuNamai

„Tikimės, kad jau greit galėsime grįžti prie tradicijos pasimatyti „gyvai“ – labai pasiilgome vaikų šypsenų ir šurmulio Mokytojų namų kiemelyje! O kol kas džiaugiamės, galėdami antrus metus iš eilės pakviesti vaikus ir jų mokytojus prisijungti prie Atvelykio šventės nuotoliniu būdu. “ – kvietimu į antrąją nuotolinę Atvelykio šventę dalinasi LR vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.

Sekmadienio rytą sveikinimo žodį tars šventės ambasadorius Mantas Wizard. Vėliau pakviesime visus – mažus ir didelius – pasiruošti pieštukų, lapą popieriaus ir sudalyvauti nuotaikingoje ir interaktyvioje Atvelykio spėlionėje, o dailininkas Rolandas Dabrukas pamokys kaip nusipiešti Atvelykio viščiuką. Smagiai pamankštinus galveles ir rankeles, pakviesime apsilankyti virtualiame spektaklyje ir pasižiūrėti vaikų teatro studijos BATS spektaklį „Alisa stebuklų šalyje“. Finaliniu šventės akordu nuskambės kanklininkės Agotos Zdanavičiūtės sveikinimas „Gyvasčia“ Pagal poeto Vlado Braziūno eilėraštį „Mano ir dzūkų, lauko ir girių“.

Su Atvelykiu! Tegu Jūsų pavasaris suskamba šviesia nata!