Aplinkosauginio festivalio „Kita forma“ darbų paroda

Iki lapkričio 30 dienos, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos trečiajame aukšte veikia aplinkosauginio konkurso „Kita forma“ geriausių darbų paroda. Joje įvairaus amžiaus vaikai ir jaunuoliai iš nereikalingų medžiagų ir antrinių žaliavų sukūrė stebinančių eksponatų: interjero, stiliaus  detalių bei žaidimų.

Pagrindinė konkurso idėja – aplinkosauginio kūrybiškumo ugdymas. Siekiama, jog vaikai ir jaunimas aplinkosaugą pažintų per kūrybą – jiems artimą veiklą ir savo aplinkoje ieškotų medžiagų, kurios nebegali atlikti pirminės funkcijos, tačiau yra puiki žaliava naujų objektų ar žaidimų kūrybai.

Parodoje dalyvaujantys darbai suskirstyti į dvi, Žaidimų ir Eko-objektų, kategorijas, o konkurso dalyviai – į keturias amžiaus grupes: ikimokyklinio amžiaus vaikų, 1-4 klasių mokinių, 5-8 klasių mokinių ir 9-12 klasės mokinių.

Parodoje dalyvaujantys darbai gali sulaukti ir lankytojų balso! Savo mėgstamo darbo nuotraukos ieškokite portale „Facebook“, spauskite „patinka” ant jo nuotraukos ir išrinkite publikos simpatiją, kurią taip pat apdovanosime.

Nuotraukų albumas: https://www.facebook.com/pg/KitaformaRV/photos/?tab=album&album_id=2416287738496905

Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė.