„Ateitis CUP“ turnyre – visų laikų rekordas

Penktadienį startuosiantis jubiliejinis dešimtasis „Ateitis CUP“ turnyras sulauks neregėto komandų skaičiaus. Per aštuonis savaitgalius turnyre planuoja apsilankyti per 320 komandų arba beveik 6000 vaikų.

„Visada norime, kad būsimas turnyras būtų geresnis nei buvęs. Taip jau sutapo, kad jubiliejiniame turnyre sulauksime rekordinio dalyvių skaičiaus. Be abejonės, tai yra didžiausias mūsų darbo įvertinimas“, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

Per aštuonis savaitgalius futbolo gerbėjai turės galimybę pamatyti jaunuosius „Manchester City“,FC „Birmingham City“, FC „Middlesbrough“, Dortmundo „Borussia“, Bergamo „Atalanta“, Roterdamo „Feyenoord“, Enšedės „Twente“, Donecko „Shakhtar“, Maskvos „Spartak“, Maskvos, „Lokomotiv“, Tbilisio „Dinamo“, FC „Antalyaspor“ ir daugelio kitų klubų akademijas.

„Daugelis šių klubų atvyksta ne pirmą kartą ir galiu garantuoti, kad ne paskutinį. Labai smagu dėl turkų prisijungimo. Per devynerius metus šios šalies komandų dar neturėjome. Kadangi „Antalyaspor“ dalyvaus pačiame pirmajame turnyre, tai komandos jau yra atvykusios ir nekantriai laukia turnyro starto“, – sakė D.Gudaitis.

Pimajame 2019 metų rudens sesijos turnyre dėl atnaujintos taurės varžysis 38 vienuolikamečių komandos. Be jau minėtų turkų, savo sugebėjimus demonstruos „Manchester City“,„Birmingham City“, Dortmundo „Borussia“, Kijevo „Dinamo“, Tbilisio „Dinamo“ jaunieji futbolininkai, taip pat komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Danijos ir Sakartvelo.

„Kalbant apie sportinę pusę, tai toks didelis komandų skaičius mums jau nėra didelė problema. Problema, kaip visada, išlieka infrastruktūros ir apgyvendinimo klausimai. Komandų daugėja, bet kažkaip susitvarkom“, – dėstė D.Gudaitis.

Pirmasis turnyras vyks „Sportimoje“, LFF ir „Fanų“ stadionuose. Pirmojo turnyro nugalėtojai paaiškės sekmadienį 14:00 valandą.