Atidaroma vasaros skaitykla Vilnius Tech parke

Nuo birželio 7 d. antrąjį sezoną pradeda Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos organizuojama vasaros skaitykla Vilnius Tech Parke.

Iki spalio Antakalnio Sapiegų parko teritorijoje veiksianti skaitykla siūlys rinktis iš daugiau nei 300 knygų suaugusiems ir vaikams lietuvių ir anglų kalbomis. Parko lankytojai galės rinktis skaitinius įdomiam laisvalaikiui, laiką leisti patogiai įsitaisius ant gultų ar hamakų. Skaitykla dirbs pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 iki 20 val., savaitgaliais – nuo 10 iki 20 val.

„Smagu, kad skaityklą Antakalnio Sapiegų parke pamėgo Vilniaus gyventojai ir svečiai. Tikimės, kad pernai virš 100 dienų po atviru dangumi veikusi Tech Parko skaitykla ir šiais metais džiugins parko lankytojus. Netrukus atversime dar vieną skaityklą Bernardinų sode, tad smagu jog sostinėje galime pasiūlyti daugiau skaitymo erdvių po atviru dangumi.“ – sako Vilniaus centrinės bibliotekos direktorė Rima Gražienė.

Pasak Tech Parko atstovės Simonos Miežiukaitės ši vasaros skaityklos idėja puikiai įsilieja ir nuspalvina Vilnius Tech Park aplinką: „Parkas mums dažnai yra ta vieta, kur kalbamės su kolegomis ir partneriais, kur kuriame naujas idėjas vaikščiodami parko takais, kur atsipalaiduojame. Vasarą atsipalaidavimas su knyga rankose medžių pavėsyje turi tiek daug žavesio savyje! Džiaugiamės, kad tai vyksta pas mus, kad galime būti to dalimi.“

Vilnius Tech Parke veiksianti skaitykla rengiama Vilniaus miesto savivaldybės projekto lėšomis siekiant užtikrinti turiningą laisvalaikį žalioje Vilniaus Antakalnio erdvėje bei bendradarbiaujant su Vilnius Tech Park ir Taste Map Coffee.