Atvelykio šventė „Angelų vaikai – su meile Jums“

2018 m. balandžio 8 d. nuo 11 iki 15 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šurmuliuos šilta ir jauki kasmetinė Atvelykio mugė – paroda ,,Angelų vaikai – su meile Jums“. Mugėje dalyvaus ir savo darbelius pristatys ugdytiniai iš specialiųjų mokyklų, globos namų, ugdymo centrų iš visos Lietuvos.

Nuotaikingą Atvelykio šventę papildys muzikinė programa, iliuzionistų pasirodymai, kūrybinės dirbtuvės, gyvūnėlių paroda, tradiciniai žaidimai ir margučių ridenimo varžytuvės.

„Šokdinsime pavasarį“ su tautinių ir „Uniq Dance“ šokių kolektyvais. Muzikinę nuotaiką kurs Eglė Jurgaitytė, TV3 muzikos šou X-Faktorius dainininkai- grupė „120“, Monika, Alenchicco, Deividu Valma, Lukrecija ir Vakariu, Danu, Mantu, Iveta, Dovile, vokalinio džiazo ansamblio „Singphonics“ atlikėjai, vadovas Martynas Vilpišauskas bei „Rakija klezmer Orkestar“. Magijos nepagailės iliuzionistas Mantas Wizard, cirko triukais stebins Viačeslavas Mickevičius, o dosnusis Miroslavas vaišins cukraus vata.

Renginio metu bus daug gyvo veiksmo: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Jaunųjų kinologų būrelio mokiniai kartu su vadove Sondra Jonceva ir būrelio keturkojais asistentais Margiu ir Vėtra pristatys pavasarines sportines veiklas visai šeimai, veiks ,,Dogspoto“ kampelis, bei „Mini Cooper“ rengiamos kūrybinės dirbtuvės.

Kartu dainuosime dainas, žaisime žaidimus, suksime tradicinius ratelius. Nepamirškite atsinešti margučių į šventę, juk Atvelykis – Mažųjų Velykėlės!

Renginį tradiciškai organizuoja Všį kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai kartu su Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt